Zamknij

Rolnik szuka żony: Dawid związał się z byłą uczestniczką? Pokazali czułe zdjęcia z wesela [FOTO]

19.07.2021 16:01
Dawid z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Dawid Noweta z "Rolnik szuka żony 7" spotyka się z Dianą z 6. edycji? Byli bohaterowie randkowego show bawili się razem na weselu, w dodatku nie kryli się ze wzajemną sympatią i pokazali się razem na Instagramie. 

Dawid Noweta wziął udział w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". 29-letni gospodarz z Wielkopolski miał nadzieję, że wśród zaproszonych kandydatek jest ta jedyna, z którą będzie mógł stworzyć prawdziwy związek. Niestety, mężczyzna nie zdołał przekonać do siebie żadnej z kobiet, w tym swojej faworytki Martyny. Uczuciowa blondynka dała mu spektakularnego kosza, wskutek czego rolnik kompletnie się załamał i dostał ataku histerii. W finale Dawid deklarował, że jeszcze raz spróbuje zawalczyć o Martynę, ale na obietnicach się skończyło. Tymczasem wygląda na to, że Dawid znalazł sobie inny obiekt zainteresowań. Okazuje się, że po programie jego bliską przyjaciółką stała się Diana Stankiewicz znana z szóstej edycji "Rolnik szuka żony". 

Rolnik szuka żony: Seweryn ujawnił szczegóły ślubu. Wybrał nietypową salę. Co na to goście?

Rolnik szuka żony: Dawid i Diana są parą? Pokazali się razem na Instagramie

Atrakcyjna kandydatka Seweryna Nowaka, podobnie jak Dawid, nie znalazła miłości w programie. Do dzisiaj oficjalnie występuje jako singielka, ale od dłuższego czasu plotkuje się o jej bliskiej znajomości z "wielkopolskim lwem parkietu". Uwadze internautów nie uszły umizgi Dawida, który komplementował ją w komentarzach na Instagramie.

W końcu w ubiegły weekend Dawid i Diana pojawili się razem na zdjęciach z wesela. Jak widać, dopisywały im humory, w dodatku pozowali tak, jakby faktycznie byli parą. 

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł przygotowują się do ślubu? "Mam już kieckę na wesele" [FOTO]

we
fot. Instastories:@cold_girl_di
dawid rolnikf
fot. Instastories:@dawid_noweta_

Ale na pozorach się skończyło. Diana zapewniła, że wciąż jest do wzięcia. Pod jednym zdjęciem z koleżanką napisała: "Jedyne singielki na weselu".

ddfd
fot. Instastories:@cold_girl_di