Zamknij

Rolnik szuka żony: Diana nadal nie znalazła miłości. Podzieliła sie gorzkim wyznaniem

Judyta Wanicka
12.02.2020 15:14
Diana z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@cold_girl_di

Diana z "Rolnik szuka żony 6" wciąż nie może znaleźć odpowiedniego partnera. Piękna gwiazda show TVP ma wielu adoratorów, lecz wyjątkowego pecha w miłości. Była kandydatka Seweryna smutno podsumowała swoje życie uczuciowe.

Diana była jedna z najpiękniejszych uczestniczek 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Gdy widzowie zobaczyli ją na ekranie, nie mieli wątpliwości, że rolnicy zwariują na jej punkcie. Diana znalazła się w gronie faworytek Seweryna, ale gdy na jaw wyszły konszachty rolnika z Marleną, Diana opuściła program. Do dzisiaj u boku uroczej uczestniczki nie pojawił się żaden kochający mężczyzna.

Rolnik szuka żony: Diana nie ma szczęścia w miłości

Dianie na razie pozostaje kibicować szczęściu koleżanek z "Rolnika" - Ilonie oraz Natalii, Marlenie i Wiolecie, którym udało się znaleźć miłość po programie. Niestety 29-latce wciąż nie dopisuje szczęście. W jednym z komentarzy na Instagramie Diana przyznała się do pecha w miłości.

Rolnik szuka żony: Marlena znalazła miłość. To przystojny Mister Wielkopolski [FOTO]

Diana ostatnio wybierała się na ślub znajomych. Pod zdjęciem, na którym 29-latka pozuje w eleganckim makijażu, pojawiło się mnóstwo komplementów, również od mężczyzn.

Przepiękna, ale Ty musisz łamać męskie serca - napisał jednej z fanów.

W tym momencie Diana zdobyła się na smutne wyznanie. Okazuje się, że urocza brunetka ma za sobą pasmo porażek miłosnych, które przysporzyły jej niemało cierpienia.

Chyba oni mnie - odpowiedziała smutno i opatrzyła komentarz emotikoną z łezką.

Mamy nadzieje, że Diana wkrótce także znajdzie swoją wielką miłość i, podobnie jak pozostałe uczestniczki "Rolnika", pochwali się swoim partnerem na Instagramie.

Zagłosuj

Znalazłaś swoją wielką miłość?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw