Zamknij

Rolnik szuka żony: Diana pokazała zdjęcie z Wioletą i Agatą. Ich przyjaźń kwitnie

Sylwia Wamej
30.12.2019 15:17
Diana
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Diana z "Rolnik szuka żony" w programie starała się o serce Seweryna. Uczestniczka nie znalazła co prawda miłości, ale zaprzyjaźniła się z pozostałymi dziewczynami. Ostatnio Diana opublikowała zdjęcie z Wioletą i Agatą. Wszystkie trzy panie spotkały się w przerwie świąteczno-noworocznej i wygląda na to, że bardzo miło spędziły razem czas.

Rolnik szuka żony: Diana opublikowała zdjęcie z Wioletą i Agatą

Diana z "Rolnik szuka żony" choć starała się o serce Seweryna, nie znalazła miłości w programie. Uczestniczka zaprzyjaźniła się jednak z innymi kandydatkami. Poza kamerami panie spotykają się m.in. na pogaduszkach i imprezach.

Ostatnio Diana razem z Agatą i Wioletą spotkały się przerwie świąteczno-noworocznej w Augustowie. Zarówno Agata, jak i Wioleta były kandydatkami odrzuconymi przez Adriana.

"Nie ma przypadkowych spotkań w naszym życiu. Każdy napotkany człowiek jest lekcją, sprawdzianem lub prezentem". Dziękuję dziewczyny za świetny prezent" - napisała Diana obok zdjęcia. Wspólne zdjęcie opublikowała też Agata, które podpisała: "Czasami wszystko zaczyna się od jednego spotkania. Przypadków nie ma.". Fani w komentarzach bardzo entuzjastycznie zareagowali na wspólne fotografie dziewczyn z "Rolnika". "Dziewczyny, mimo iż nie wybrane, to wygrane", "Fajnie, że się urodziła przyjaźń", "piękne dziewczyny w pięknym mieście" - pisali fani.

Rolnik szuka żony: Przyjaźń po programie. Diana publikuje zdjęcia z Natalią

Diana po programie zżyła się również z Natalią, która w "Rolnik szuka żony" starała się o serce Sławomira. Zarówno Natalia, jak i Diana publikują serdeczne fotografie na Instagramie, co bardzo cieszy wielbicieli programu "Rolnik szuka żony".

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś program "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW