Zamknij

Rolnik szuka żony: Diana pokazała zmysłowe zdjęcie z wesela [FOTO]

22.06.2020 14:44
Rolnik szuka żony:  Diana pokazała zmysłowe zdjęcie z wesela [FOTO]
fot. Instagram.com/ cold girl Di

Diana z 6. edycja "Rolnik szuka żony" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Uczestniczka "Rolnika" opublikowała właśnie zmysłowe zdjęcie z wesela, na którym bawiła się jako osoba  towarzysząca. Fotografii towarzyszy wymowny opis.

Rolnik szuka żony: Diana pokazała zmysłowe zdjęcie z wesela

Diana z 6. edycji "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości w programie, za to zyskała przyjaźń innych uczestniczek show TVP, z którymi po programie wciąż utrzymuje kontakt. Diana na Instagramie chętnie publikuje swoje fotografie, pod którymi zbiera mnóstwo komplementów.

Tym razem zaprezentowała zdjęcie z wesela, na którym bawiła się jako osoba towarzysząca.  Zmysłowej fotografii towarzyszy opis: "Czekając na swój własny ślub, dziś jako osoba towarzysząca" - napisała była uczestniczka "Rolnika".

Rolnik szuka żony: Kto znalazł miłość w 6. edycji programu?

Warto dodać, że w 6. edycji "Rolnika" szczęście uśmiechnęło się do Ilony i Adriana, którzy rozwijają swój związek poza kamerami. Początkowo w "Rolnik szuka żony" związali się ze sobą Ania i Kuba, jednak chwilę po programie życie szybko zweryfikowało ich związek i para rozstała się. Z kolei Natalia znalazła partnera poza kamerami. Była uczestniczka "Rolnika" chętnie pokazuje ukochanego  w mediach społecznościowych.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl