Zamknij

Rolnik szuka żony: Diana stanęła w obronie koleżanek z programu. Opublikowała dosadny komentarz

Sylwia Wamej
17.12.2019 15:37
Diana
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Diana, uczestniczka 6. edycji "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na hejterski komentarz internauty. Uczestniczka "Rolnika" stanęła w obronie koleżanek z programu.

Rolnik szuka żony: internauta obraził uczestniczki programu

Diana z 6. edycji "Rolnik szuka żony" co prawda nie znalazła miłości w programie, ale zaprzyjaźniła się z innymi kandydatkami. Diana chętnie publikuje zdjęcia z Natalią i Wiolą. Dziewczyny spotykają się poza programem, a ich przyjaźń jest bardzo ciepło odbierana przez miłośników show TVP1.

Ostatnio Diana opublikowała zdjęcie z finałowego odcinka "Rolnik szuka żony". W jednym z komentarzy internauta obraził uczestniczki programu, twierdząc, że są piękne, bo mają makijaż. Dodał też, że "szybko się starzeją".

Rolnik szuka żony: Diana odpowiedziała na hejterski komentarz internauty

Na odpowiedź Diany nie trzeba było długo czekać. Uczestniczka "Rolnika" stanęła w obronie koleżanek z programu. "Zapraszam do każdej z nas rano ze śniadaniem. Otworzymy drzwi bez makijażu i uwierz, będziesz mile zaskoczony" - napisała Diana. Chwilę później dodała: "Kobiet się nie obraża! Bardzo nieładnie. Czasami warto się zastanowić, zanim się coś napisze. Polecam!" - napisała Diana. Pozostali internauci wsparli Dianę, a pod postem wywiązała się dyskusja między wielbicielami Diany i wojującym internautą.

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW