Zamknij

Rolnik szuka żony: Diana zmieniła kolor włosów. Pochwaliła się metamorfozą na Instagramie

Sylwia Wamej
12.05.2020 13:34
Diana z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram.com/coldgirldi

Diana z 6. edycji "Rolnik szuka żony" jest aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem była uczestniczka pochwaliła się metamorfozą. Diana wróciła do poprzedniego koloru włosów, a efektem metamorfozy pochwaliła się na Instagramie.

Diana z "Rolnik szuka żony" zmieniła kolor włosów. Pochwaliła się metamorfozą na Instagramie

Diana z 6. edycji "Rolnik szuka żony" chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Była uczestniczka "Rolnika" tym razem pochwaliła się małą metamorfozą. Diana wróciła do poprzedniego koloru włosów - czarnego. W nowym-starym wizerunku Diana prezentuje się świetnie.

Diana wciąż czeka na tego jedynego. Mimo że w programie walczyła o Serce Seweryna, nie znalazła miłości. Zyskała za to ogromną sympatię ze strony widzów oraz przyjaźń innych uczestniczek, z którymi Diana wciąż utrzymuje kontakt, m.in. z Natalią.

Rolnik szuka żony: Którym parom udało się stworzyć związek?

W szóstej edycji "Rolnika" szczęście uśmiechnęło się do Ilony i Adriana. W programie związali się ze sobą Kuba i Ania, jednak ich drogi szybko rozeszły się po programie. Siódmą edycję "Rolnik szuka żony" widzowie zobaczą jesienią. Zerowy odcinek wyemitowany został w Wielkanoc, a kolejną edycję po raz kolejny poprowadzi oczywiście Marta Manowska.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW