Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ślub w "Rolnik szuka żony". Uczestniczka pokazła zdjęcie z mężem

28.10.2019 16:30

Elżbieta Aniszewska z 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" wzięła ślub. Na Instagramie opublikowała wzruszające zdjęcie z uroczystości. To kolejny ślub uczestnika randkowego show TVP.

Rolnik szuka żony fot. Instagram:@aniszewskazdwasiak

W programie "Rolnik szuka żony" już kilka par zdążyło szczęśliwie ułożyć sobie życie. Do tej pory na ślubnym kobiercu stanęło sześć par, m.in. Agnieszka i Robert Filochowscy, Martyna i Paweł Szakiewiczowie oraz Anna i Grzegorz Badowscy. Tym ostatnim wkrótce urodził się drugie dziecko. Okazuje się, że szczęście uśmiechnęło się także do innej uczestniczki show. Elżbieta Aniszewska z 5. edycji "Rolnik szuka żony" właśnie wyszła za mąż.

Elżbieta Aniszewska z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub

Na profilu uczestniczki poprzedniej edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawiło się zdjęcie, na którym widać splecione dłonie z obrączkami. W ten sposób Elżbieta Aniszewska znana z 5. edycji "Rolnik szuka żony" obwieściła fanom, że została mężatką.

Miłość co miała być pokarmem Bogów. I nam pozwolono się nią delektować - podpisała poetycko zdjęcie.

Pod postem posypały się gratulacje. Elżbieta na razie nie zdecydowała się pokazać innych zdjęć z uroczystości. Zdradziła jednak, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. 14 października niespodziewanie opublikowała zdjęcie obrączek. Na profilu Elżbiety można znaleźć kilka zdjęć, na których pozuje ze swoim ukochanym. Nowożeńcom wypada tylko życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

RadioZET.pl/jw

Oceń