Zamknij

Rolnik szuka żony: Elżbieta podziękowała fanom za wsparcie. "Kochani, jesteście cudowni"

07.12.2021 15:05
Elżbieta
fot. Materiały prasowe

Elżbieta z ósmej edycji "Rolnik szuka zony" postanowiła podziękować fanom za wsparcie, które dostała od nich po przykrej sytuacji z Markiem. Rolniczka pod postem otrzymała mnóstwo ciepłych słów.

Ósma edycja "Rolnik szuka żony" dobiegła końca. Choć związek Elżbiety i Marka zapowiadał się obiecująco, ostatecznie nic z tego nie wyszło. W finałowym odcinku Elżbieta wyznała, że choć Marek początkowo był czarujący, a ona sama zakochała się w nim, poza kamerami był zupełnie inny. Mężczyzna miał też bardzo niestosownie komentować jej wygląd.

"Wyjechały kamery, Marek się odmienił. Dwa tygodnie jeszcze było fajnie [...], potem Marek nagle siadł sobie na kanapie i w ogóle go nie interesowałam. Wręcz odwrotnie, ciągle szukał we mnie jakiś złych rzeczy. Po prostu był innym człowiekiem" - powiedziała rolniczka w rozmowie z Martą Manowską. Marek miał wytykać jej wygląd, gdzie powiedział. "Ciało masz nastolatki, a twarz - zrób sobie botoks".

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Elżbieta ujawnia prawdę o Marku. Szukał tylko darmowego lokum?

Rolnik szuka żony: Elżbieta podziękowała fanom za wsparcie. "Kochani, jesteście cudowni"

Rolniczka podkreśliła, że została zraniona i upokorzona. W trudnych chwilach Elżbieta mogla liczyć nie tylko na swoich bliskich, ale również i fanów. Na Instagramie uczestniczka "Rolnika" podziękowała swoim wielbicielom za ogromne wsparcie.

"Kochani Jesteście cudowni! Nigdy się nie spodziewałam, że spotkam wśród obcych ludzi tyle ciepła, tyle współczucia, tyle dobra, dziękuję z głębi serca. PoprawiamKoronę i do przodu" - napisała bohaterka ósmej edycji "Rolnika". Pod postem posypało się mnóstwo słów wsparcia dla rolniczki.

"Siła to Twoje drugie imię, a wsparcie ludzi nieocenione" - skomentowała uczestniczka tej samej edycji-Kamila. "I tak trzeba żyć. Szczęścia i ogromu miłości życzę", "piękna, mądra, zaradna Kobieta! W porę uciekła od toksycznego lesera. Mimo że była smutna i skrzywdzona w finałowym odcinku, zmiażdżyła go z klasą do tego stopnia, że już żadna normalna kobieta, która zobaczy odcinek, na niego nie spojrzy, chyba że z żalem i politowaniem. Pani Elu, wszyscy ludzie przychodzą w nasze życie, by czemuś ważnemu nas nauczyć. Mam nadzieję, że Pani już nigdy w życiu nie da się zbliżyć toksycznym mężczyznom, a takich nie łatwo od razu rozpoznać. I proszę wierzyć: prawdziwa MIŁOŚĆ istnieje, wartościowi mężczyźni są! Trzeba bardzo wierzyć, marzyć i chcieć! Marzenia się spełniają, czego z całym sercem Pani życzę" - pisały fanki w komentarzach.