Zamknij

Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian pochwalili się namiętnym zdjęciem

Sylwia Wamej
12.03.2020 12:46
Adrian i Ilona
fot. Instagram.com/ Adrian Berkowicz

Adrian i Ilona są parą, która utworzyła się w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Miłość pary kwitnie, a ostatnio zakochani pochwalili się namiętnym zdjęciem.

Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian opublikowali namiętne zdjęcie

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" to para, której nie wszyscy dawali szanse. Po programie ich znajomość świetnie się jednak rozwija, a dowodem są zamieszczane przez parę fotografie w mediach społecznościowych. Ostatnio Adrian opublikował zdjęcie, które mówi samo za siebie. Romantyczna fotografia, na której rolnik podnosi Ilonę i patrzy jej głęboko w oczy, okraszona została  odpowiednimi hasztagami. Można z nich wywnioskować, że uczestniczy "Rolnika" są zakochani w sobie po uszy.

Fani w komentarzach nie szczędzą Ilonie i Adrianowi ciepłych słów. "Piękny widok", "słodziaki" "uwielbiam was" - piszą wielbiciele pary.

Rolnik szuka żony: Pary, które powstały w 6. edycji programu TVP

Mniej szczęścia miała inna para, która również powstała w 6. edycji "Rolnika". Mowa o Ani i Jakubie, którzy krótko po programie rozstali się.  Na przestrzeni 6. edycji programu utworzyło się kilka związków, a niektórzy, tak jak Ania i Grzegorz Bardowscy doczekali się dwójki pociech.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW