Zamknij

Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian rozstali się? Para wydała oficjalne oświadczenie

17.06.2020 12:39
Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian nie są już razem? Wyznali prawdę
fot. Instagram:@imielinka

Ilona i Adrian z programu "Rolnik szuka żony" nie są już razem? W sieci pojawiły się plotki, że para zakończyła związek. W końcu głos zabrali sami zainteresowani. Na profilu "Rolnik szuka żony" pojawiło się oficjalne oświadczenie Ilony i Adriana. 

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz z "Rolnik szuka żony" rozstali się - głoszą internetowe plotki. Fanów zaniepokoił fakt, że popularna para  przestała pokazywać się razem na Instagramie. Jak wiadomo, w mediach społecznościowych uchodzi to za oznakę zakończenia relacji. Czy Ilona i Adrian rzeczywiście nie są już razem? Uczestnicy show TVP zdecydowali się skomentować sprawę w sieci. 

Ilona i Adrian poznali się na planie 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik był z początku zauroczony inną kandydatką, Agatą, lecz gdy bliżej poznał eteryczną Ilonę, w mig podjął decyzję, że to właśnie z nią spróbuje zbudować związek. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Ilona i Adrian po programie stali się nierozłączni. Regularnie zamieszczali romantyczne zdjęcia na Instagramie i zapewniali fanów o tętniącym uczuciu. Czy to możliwe, że po ich relacji zostały już tylko wspomnienia?"

Rolnik szuka żony 7: Paweł z "Wyspy przetrwania" wśród uczestników. To największe zaskoczenie w nowej edycji 

Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian komentują doniesienia o rozstaniu

Ostatnia edycja show TVP zakończyła się szczęśliwie tylko dla czworga uczestników. Oprócz Ilony i Adriana parą zostali także Ania i Jakub. Niestety związek tych ostatnich nie przetrwał próby czasu. W styczniu oboje potwierdzili rozstanie. Ilonie i Adrianowi do tej pory dopisywało szczęście, ale ostatnio miał nastąpić kryzys. Gwiazdy "Rolnika" podobno już zerwały, dlatego na profilu Ilony przestały pojawiać się wspólne zdjęcia. 

Plotki o rozstaniu Ilony i Adriana okazały się jednak nieprawdziwe. Zakochani zamieścili dementi na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony".

W nawiązaniu do fantastycznych artykułów w prasie kolorowej uprzejmie informujemy, że pogłoski o końcu naszego związku są nie tyle mocno przesadzone, ile zupełnie nieprawdziwe. Pozdrawiamy serdecznie. Ilona i Adrian (wciąż razem) - brzmi oświadczenie.

Na dowód wstawili zdjęcie, na którym Ilona czule całuje Adriana. Fani kibicujący związkowi uczestników "Rolnika" mogli więc odetchnąć z ulgą.