Zamknij

Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian zamieszkali razem."Stworzyliśmy swoją małą rodzinę"

16.09.2020 13:22
Adrian i Ilona
fot. Instagram.com/ Imielinka

Ilona i Adrian z 6. edycji "Rolnik szuka żony" tworzą udany związek. Zakochani weszli na kolejny etap w ich relacji i zamieszkali razem, o czym poinformowali w 1. odcinku nowego sezonu "Rolnika".

Ilona i Adrian związali się ze sobą w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Po programie widzowie mogli zobaczyć, jak ich relacja rozwija się. Sami zainteresowani chętnie publikowali wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Choć świetnie dogadywali się ze sobą po programie, problemem była odległość. Dlatego para postanowiła zamieszkać razem. W 1. odcinku 7. sezonu "Rolnika" zdradzili, gdzie teraz mieszkają i jak im się razem żyje.

Rolnik szuka żony: Adrian i Ilona zamieszkali razem. Zakochani zdradzili, jak się im razem żyje

"Po programie spotykaliśmy się regularnie, najdłuższa przerwa trwała jakieś dwa tygodnie" - powiedział Adrian. Para postanowiła przeprowadzić się do gospodarstwa w Małopolsce.

"Te dojazdy były męczące, dlatego postanowiliśmy zamieszkać razem i wejść na kolejny level w naszej relacji. Stworzyliśmy swoją małą rodzinę - ja, Adrian i stado koni" - podkreśliła Ilona.

Para każdą wolną chwilę spędza razem, jednak dużo czasu zajmuje im również praca na gospodarstwie.

"Adrian pracuje na dwa etaty, ja zajmuje się końmi, on uczy mnie, jak zajmować się roślinami, ale czasem jest ciężko z czasem" - mówi Ilona.

Ilona i Adrian to jedyna para, której udało się przetrwać po 6. edycji programu. W 6. edycji związali się ze sobą również Ania i Kuba, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl