Zamknij

Rolnik szuka żony: Ilona pochwaliła się romantycznym zdjęciem z Adrianem. Ich miłość kwitnie

Sylwia Wamej
23.12.2019 12:01
Ilona Kurzeja
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Ilona z "Rolnik szuka żony" opublikowała romantyczne zdjęcie z Adrianem. Fotografię opatrzyła pięknym cytatem. Fani zasypali uczestniczkę programu TVP ciepłymi komentarzami.

Rolnik szuka żony: Ilona opublikowała romantyczne zdjęcie z Adrianem

Ilona i Adrian z 6. edycji "Rolnik szuka żony" w programie znaleźli miłość. Para kontynuuje swoją znajomość poza kamerami i wygląda na to, że są bardzo szczęśliwi. Ilona chętnie publikuje romantyczne fotografie z Adrianem. Nie inaczej było i tym razem.

Gwiazda "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie ze wspólnego spaceru, które okrasiła wzruszającym cytatem.

"Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać, jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza" - czytamy na profilu Ilony Kurzei. Fani zasypali Ilonę ciepłymi komentarzami."Piękne słowa", "jesteście piękną parą. Dużo miłości i szczęścia", "bardzo do siebie pasujecie" - pisali wielbiciele pary.

Rolnik szuka żony: Pary, którym udało się po programie

W 6. edycji "Rolnik szuka żony" szczęście znalazły dwie pary. Oprócz Ilony i Adriana szczęście uśmiechnęło się również do Ani i Jakuba. Po programie ich znajomość intensywnie się rozwija.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW