Zamknij

Rolnik szuka żony: Ilona udzieliła dobrej rady uczestnikom nowej edycji. To szpila w Adriana?

14.09.2021 15:27
Ilona z Rolnik szuka żony 6
fot. Instagram:@imielinka

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz poznali się na planie 6. edycji "Rolnik szuka żony" i przez pewien czas tworzyli parę. Wiosną tego roku oboje poinformowali o rozstaniu. Ilona ma nadzieję, że uczestnicy nowej edycji randkowego show nie popełnią klasycznego błędu, który przydarza się wielu osobom wchodzącym z kimś relację. Jej wypowiedź w kontekście rozstania wydaje się dość wymowna.

"Rolnik szuka żony 8" niebawem ruszy na antenie TVP. Widzowie poznali już sylwetki uczestników 8. edycji randkowego show. Zgodnie z przewidywaniami w gronie szczęśliwców znaleźli się: Kamila, atrakcyjna producentka pieczarek z województwa mazowieckiego oraz przystojny Stanisław spod Kalisza, który już na etapie zerowego odcinka zrobił duże wrażenie na damskiej części publiczności. 

Już niedługo przekonamy się, czy faworyci internautów zdołają znaleźć kogoś do pary, a następnie stworzyć szczęśliwy związek, tak jak udało się to chociażby uczestnikom poprzedniej edycji: Pawłowi Bodziannemu i Magdzie Bator. Na razie niestety statystyki show nie motywują do poszukiwań miłości przed kamerami. Wynika z nich, że zdecydowana większość uczestników nie znajduje odpowiedniej partii wśród kandydatek/kandydatów, albo rozstaje się niedługo po zakończeniu zdjęć. Tę ostatnią grupę zasilili niedawno Ilona i Adrian z 6. edycji. 

Rolnik szuka żony: Ilona rozstała się z Adrianem. Co radzi uczestnikom nowej edycji?

Wiosną Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz potwierdzili zakończenie kilkumiesięcznego związku. 

To jest ostatnie nasze wspólne zdjęcie... Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że nasz związek się zakończył. Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia - przekazał obserwatorom Adrian i podziękował llonie za wspólnie spędzony czas.

Uczestniczka "Rolnika" nie chciała wypowiadać się na temat przyczyn rozstania, wiele jednak można wyczytać z jej niedawnego komentarza, w którym udzieliła rad uczestnikom nadchodzącej edycji programu. 

Mam nadzieję, że uczestnicy nowej edycji będą wiedzieli, czego chcą i nie zmarnują czyjegoś czasu - podkreśliła. Trzeba wykazać się sporą dojrzałością, twardo stąpać po ziemi i wiedzieć, czego się chce od życia. Najważniejsze to nie grać i nie bawić się uczuciami innych - dodała. 

Gwiazda "Rolnika" nie zdradziła, czy ta mądra refleksja wynika z jej osobistych doświadczeń, lecz wydaje się dość wymowna w kontekście niedawnego rozstania z Adrianem. 

Rolnik szuka żony: pary, które powstały w programie. Kto znalazł miłość? [FOTO]