Zamknij

Rolnik szuka żony: Ilona zamieszkała z Adrianem? Pokazała wymowne zdjęcie

Sylwia Wamej
21.01.2020 15:53
Ilona i Adrian
fot. Instagram.com/ Ilona Kurzeja

Ilona, uczestniczka 6. edycji "Rolnik szuka żony" opublikowała zdjęcie w towarzystwie Adriana, na którym widać, że pomaga mu w pracy na gospodarstwie. Czyżby zakochani zamieszkali już razem?

Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian zamieszkali ze sobą?

Ilona Kurzeja, uczestniczka 6. edycji "Rolnik szuka żony" znalazła miłość w programie. Uczestniczka walczyła o serce Adriana, z którym kontynuuje znajomość poza kamerami. Ilona chętnie publikuje wspólne zdjęcia z Adrianem na swoim Instagramie. Para spędza ze sobą sporo czasu, a ostatnio Ilona pokazała fotografię, na której widać, jak pomaga ukochanemu na gospodarstwie.

Jak się okazuje, zakochanym nawet niestraszny był depresyjny "Blue Monday". Pod fotografią posypało się mnóstwo ciepłych komentarzy od fanów. "Mogłabym na Was patrzeć cały dzień, taka dobra energia z Was płynie. Kibicuje Wam z całego serca", "piękni ludzie", "pięknie razem wyglądacie", "aż miło popatrzeć" - pisali fani.

Rolnik szuka żony: Miłość i przyjaźń w programie

Wygląda na to, że między tą dwójką znajomość bardzo dobrze się układa. W 6. edycji "Rolnik szuka żony" szczęście uśmiechnęło się do dwóch par: Ilony i Adriana oraz Kuby i Ani. Kilka uczestniczek znalazło przyjaźń. Diana, Wiola i Agata spotykają się ze sobą co jakiś czas na wspólnych imprezach i ploteczkach.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

RadioZetT.pl/SW