Zamknij

Rolnik szuka żony: Internauci bezlitośni dla Kamili. "Atrakcyjna i szuka reklamy"

27.09.2021 16:33
Kamila z "Rolnik szuka żony"
fot. Materiały prasow

"Rolnik szuka żony" doczekał się kolejnej odsłony. Ogromne emocje wzbudziła w programie obecność pięknej Kamili, która zajmuje się m.in. hodowlą pieczarek. Na Instagramie "Rolnika" zawrzało. Niektórzy z internautów stwierdzili, że Kamila nie szuka miłości w programie, a jedynie chce promocji swojego biznesu.

"Rolnik szuka żony" znów zagościł na antenie Telewizji Polskiej. W kolejnej odsłonie widzowie mieli okazję poznać m.in. 28-letniej Kamilę, która na swoim gospodarstwie zajmuje się m.in. hodowlą pieczarek. Uczestniczka "Rolnika" dostała mnóstwo listów od adoratorów i cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród panów. Na niektórych widzach Kamila nie zrobiła jednak dobrego wrażenia. Ich zdaniem rolniczce zależy bardziej na promocji swojego biznesu i reklamie, niż na miłości. Niektórzy podkreślają, że Kamila może nie wybrać żadnego spośród dziewięciu kandydatów.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Elżbieta docięła Andrzejowi z "Sanatorium". Ale jej też się zebrało. "Straszna!"

Rolnik szuka żony: Internauci bezlitośni dla Kamili. "Atrakcyjna i szuka reklamy"

"Myślę, że taka osoba nie potrafi kochać. Atrakcyjna i szuka reklamy", "Ten program jest jej potrzebny po to, aby się wylansowała, a nie znalazła męża", "bardzo pewna siebie, już na wstępie była pewna, że dostanie bardzo dużo listów. A wiedziała to stąd, bo zapewne nie narzeka na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Dlatego podejrzewam, że znów niestety ktoś startuje dla reklamy i „sławy", "zastanawiające, że niebrzydka i niegłupia i nie mogła znaleźć męża", "słaba ta laska, zadufana w sobie, nic nie pomoże jej lans w TVP, sama nie znalazła nikogo, bo jest wredna, na pierwszy rzut oka to widać" - czytamy pod zdjęciem Kamili na oficjalnym profilu "Rolnika" na Instagramie.

Na szczęście 28-letnia rolniczka może liczyć na wsparcie pozostałych fanów, którzy trzymają za nią mocno kciuki. "Życzę pani Kamili, żeby znalazła drugą połowę i była szczęśliwa", "jest w czym wybierać, życzę powodzenia", "rekord w listach i nic dziwnego. Zniewalający uśmiech. Wybierze tych modeli z listów na pewno. Będą pasować" - tak trzymali kciuki pozostali sympatycy pięknej Kamili.