Zamknij

Rolnik szuka żony: Internauta zarzucił Dianie, że interesuje ją majątek Seweryna. Uczestniczka komentuje

Sylwia Wamej
23.12.2019 15:20
Diana
fot. Instagram.com/Dianka/cold girl di

Diana z "Rolnik szuka żony" aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i dyskutuje z fanami. Ostatnio postanowiła odnieść się do zarzutów jednego z fanów, jakoby najbardziej interesował ją majątek Seweryna. Co napisała?

Rolnik szuka żony: Fan zarzucił Dianie, że interesuje ją majątek Seweryna

Diana z "Rolnik szuka żony" jest aktywna w mediach społecznościowych. Uczestniczka lubi dyskutować też z fanami. Kandydatka Seweryna miłości w programie co prawda nie znalazła, jednak zaprzyjaźniła się z pozostałymi dziewczynami, m.in. z Natalią, która starała się o Sławomira. Ostatnio na profilu u Diany pojawiło się zdjęcie wykonane na planie "Rolnik szuka żony". Widać na nim kandydatki Seweryna, które stoją razem nad brzegiem jego basenu.

Jeden z komentujących zarzucił Dianie, że ta, bardziej od osobowości rolnika, była zainteresowana jego majątkiem.

Rolnik szuka żony: Diana odpowiedziała na zarzuty fana

Była uczestniczka "Rolnika" postanowiła szybko odpowiedzieć na te zarzuty.

"Gdybym chciała basenu, poszłabym do Aquaparku u siebie w mieście, nie musiałabym jechać prawie 700 km. W dzisiejszych czasach basen to nie jest high life" - odpowiedziała Diana. Głos w całej dyskusji zabrała również Natalia, która w progamie starała się o względy Sławomira."Dobrze, że Sławek nie miał basenu, bo też bym miała problem" - napisała. "Ha ha przyznaj się, że poleciałaś na ule i dystrybucję miodów" - odpowiedziała żartobliwie Diana. "Ha ha no właśnie, a tu się okazało, że nic z tego..." - dodała ironicznie Natalia.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/telshow.wp.pl/SW