Zamknij

Rolnik szuka żony: Jakub ma nową dziewczynę! Pokazał romantyczne zdjęcia [FOTO]

08.09.2020 14:46
Jakub i Ania z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Jakub Napierała z "Rolnik szuka żony 6" znalazł nową partnerkę. Były uczestnik show TVP założył konto na Instagramie i subtelnie dał do zrozumienia, że jest zakochany. Komentarz rolnika chyba jednak nie spodoba się Ani, z którą rozstał się na początku roku. 

Jakub Napierała był uczestnikiem 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Na planie poznał Anię Stelmaszczyk, samotną mamę z Poznania, która wkrótce zgodziła się zostać jego partnerką. Początkowo widzowie nie dawali ich związkowi wielkich szans, twierdząc, że Ania traktuje rolnika z dystansem i nie chce otworzyć się na uczucie. Mimo to relacja trwała w najlepsze jeszcze kilka miesięcy po zakończeniu programu. Na początku 2020 roku Ania i Jakub nieoczekiwanie poinformowali o rozstaniu. Przyczyną miały być różne zapatrywania na kwestie rodzinne. Mimo że Ania i Kuba rozeszli się w pokojowej atmosferze, w sieci huczało od insynuacji, że Ania skrzywdziła rolnika i związała się z nim tylko po to, by zapewnić sobie medialny rozgłos.

Od czasu głośnego rozstania Anna zdążyła rozwinąć skrzydła w mediach społecznościowych, zdobywając rzesze nowych obserwatorów. Jakub była bardziej zachowawczy. Dopiero kilka miesięcy po rozstaniu zdecydował się zamieścić na Facebooku optymistyczny wpis, zdarzający, że udało mu się już stanąć na nogi. Oficjalnie Ania do dziś pozostaje singielką. Tymczasem w życiu Jakuba pojawiła się nowa kobieta. Rolnik niedawno zdecydował się założyć profil na Instagramie i zamieścić kilka fotek. Ostatnia zwraca uwagę szczególnie, bowiem została okraszona romantycznym komentarzem, niepozostawiającym złudzeń, że Jakub w końcu jest szczęśliwie zakochany. 

Rolnik szuka żony: Jakub ma nową partnerkę 

Kuba pochwaliła się zdjęciami z wakacji nad Zalewem Solińskim. Wygląda na to, że nie spędza ich sam, lecz ze swoją drugą połówką. Wyraźnie sugeruje to romantyczny widok zapalonych świeczek i podpis w postaci dwóch serduszek. Obserwatorzy od razu domyślili się, co chce im przekazać były partner Ani.

Miłość, czuję miłość - napisała jedna z internautek. 

Wówczas Kuba nieco się otworzył i przyznał wprost:

I nareszcie tę prawdziwą - podkreślił.

Komentarz nie pozostawia złudzeń, że Jakub w końcu znalazł miłość i bynajmniej nie jest to przelotna fascynacja. Rolnik w końcu ma szansę zbudować prawdziwy związek i założyć rodzinę. Niestety trudno nie odnieść wrażenia, że komentarz Kuby nawiązywał do nieudanej relacji z Anią. Wygląda na to, że do byłej dziewczyny rolnik nie żywił tak głębokiego uczucia jak do obecnej partnerki i raczej nie wierzył w powodzenie ich związku. Ania chyba nie będzie zadowolona... 

Posłuchaj podcastu