Zamknij

Rolnik szuka żony: Jakub przerwał milczenie po rozstaniu z Anią. Zamieścił wymowny wpis

Judyta Wanicka
19.03.2020 11:54
Ameryka Express
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Jakub z "Rolnik szuka żony 6" zamieścił pierwszy post po rozstaniu z Anią. Rolnik zdążył już otrząsnąć się po przykrym zdarzeniu i znowu optymistyczne podchodzi do życia. 

Anna i Jakub programu z "Rolnik szuka żony 6" w styczniu poinformowali fanów o rozstaniu. Ania w swoim wpisie wyznała, że przyczyną zakończenia związku były różne zapatrywania na kwestie rodzinne. Rozstanie pary wywołało burzę w komentarzach. Krytyka spadła głównie na Anię, którą uznano za winowajczynię rozpadu związku. Tymczasem była dziewczyna Kuby nie zadręcza się wspomnieniami o rolniku - niedawno bawiła się ze znajomymi podczas zagranicznego wyjazdu. Jakubowi również udało się stanąć na nogi. Z jego najnowszego wpisu bije optymizm i nowa energia do życia. 

Rolnik szuka żony: Jakub zamieścił pierwszy wpis od rozstania z Anią

Ania dość szybko wróciła do aktywności w mediach społecznościowych. Na jej zdjęciach regularnie pojawiają się radosne zdjęcia i motywujące wpisy. Jakubowi trochę dłużej zajął powrót do fanów. Dopiero kilka dni temu zamieścił post na Facebooku, z którego wynika, że już rozliczył się z przeszłością.

Tak w kwestii przypomnienia. Nie odkładaj siebie na później! - napisał Kuba. 

Wpis rolnik brzmi dość enigmatycznie, ale fani nie mieli problemów z właściwym odczytaniem przekazu.

Szczęścia panie Jakubie!

Czasem też trzeba i zawalczyć o siebie i zrobić coś w końcu dla siebie, nie tylko być i żyć dla innych, bo potem człowiek zostaje sam jak palec.

Dla tych, co nie zrozumieli - Kuba wyrusza w trasę koncertową - czytamy w komentarzach. 

Zagłosuj

Czekasz na kolejny sezon "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw