Zamknij

Rolnik szuka żony: Jakub skomentował rozstanie z Anią. Zdradził prawdziwy powód odejścia

Judyta Wanicka
27.01.2020 16:29
Jakub z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Jakub i Ania z "Rolnik szuka żony 6" nie są już razem. Rolnik skomentował zakończenie związku z Anią na Facebooku. W oświadczeniu wyjawił powód rozstania.

Jakub i Ania z "Rolnik szuka żony 6" rozstali się. W weekend Ania przekazała na Instagramie, że jej związek z Kubą dobiegł końca. Fani nie kryli zawodu, że jednej z najsympatyczniejszych par szóstej edycji nie udało się zbudować szczęśliwej przyszłości. Część internautów uznało, że to Ania jest winna rozpadu relacji. W końcu sprawę skomentował Jakub.

Rolnik szuka żony: Ania i Jakub rozstali się. Fani wściekli na Anię: "Oszukałaś go"

Rolnik szuka żony - dlaczego Ania i Jakub się rozstali?

Kuba zamieścił na Facebooku krótki wpis, w którym wyjawił powód rozstania z Anią. Rolnik wyznał, że w ostatnich tygodniach dochodziło między nimi do wielu nieporozumień. Różnice były nie do pogodzenia, dlatego oboje zdecydowali się zakończyć związek.

Drodzy Fani Rolnik szuka żony! Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni.

Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem, mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia. Kuba - czytamy w oświadczeniu rolnika.

Pod postem Jakuba pojawiło się mnóstwo wyrazów współczucia i życzeń znalezienia prawdziwej miłości.

Lepiej rozstać się wcześniej w zgodzie, z szacunkiem, nie raniąc siebie nawzajem. Życzę powodzenia, na pewno odnajdziecie miłość przy odpowiednich osobach.

Widocznie to nie było to. Prawdziwe uczucie jeszcze przed tobą.

Najwidoczniej los przygotował Panu kogoś innego. Proszę się nie załamywać. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Niektórzy próbowali dociec, co mogło stanąć na drodze do szczęścia. Według części fanów Anię i Kuba poróżniła kwestia dziecka.

Zawsze gdy oglądałam odcinek, nie zauważyłam, by Ania była zaangażowana w tę relację. Wszystko dla mnie z jej strony było sztuczne i na pokaz. Więc wiedziałam, że to nie przetrwa. 

Tak pół na pół pasowaliście do siebie. Ja to widziałam, że Ania dobrze się bawiła z Kubą. Szkoda ze Kuba tak jej zawierzył i miał 100% pewność jak powtarzał, że będą ze sobą zawsze. No ale obecnie niech Ania szuka takiego pana, który nie będzie chciał z nią dziecka, bo ona mówi, że ma syna i już nie planuje większej rodziny. Kuba bardzo ciepły facet i znajdzie kochaną kobietę, z którą będzie miał kochane dziecka, bo pragnie go - napisała jedna z fanek.

Ania w swoim wpisie wyznała, że przyczyną rozstania były różne zapatrywania na kwestie rodzinne. Niewykluczone, że chodziło właśnie o dziecko. Ania ma już kilkuletniego syna z poprzedniego związku. Kuba nie doczekał się do tej pory żadnego potomka.

Zagłosuj

Żałujesz, że Ania i Jakub się rozstali?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw