Zamknij

Rolnik szuka żony: Jessica Miemiec przeszła metamorfozę. Co dzisiaj porabia? [FOTO]

12.10.2020 17:36
Jessicka Miemiec
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Jessica Miemiec już nie wygląda tak, jak w programie "Rolnik szuka żony" 5. Uczestniczka przeszła metamorfozę i otworzyła własny biznes. Co dzisiaj robi najbardziej kontrowersyjna bohaterka piątej edycji? 

Jessica Miemiec pojawiła się w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" z nadzieją, że wśród majętnych gospodarzy znajdzie miłość życia. Jednak 24-letnia mieszkanka Leszna wzbudzała sporo kontrowersji. Widzowie porównywali ją do Joli Rutowicz i krytykowali za mocne makijaże, wyzywające stroje i infantylne zachowanie. Podejrzewano nawet, że dziewczyna tylko taką udają i została podstawiona przez produkcję po to, by podkręcić oglądalność programu. 

Jessica Miemiec niestety nie zrobiła najlepsze wrażenia na Krzysztofie, który zaprosił ją do siebie i odpadła z programu. Potem dziewczynę można było śledzić w mediach społecznościowych, gdzie sporadycznie zamieszcza swoje zdjęcia. Jednak wkrótce po najbarwniejszej uczestniczce 5. edycji "Rolnik szuka żony" słuch zaginął. Okazuje się, że w tym czasie Jessica popracowała nad wyglądem i założyła własny biznes - otworzyła salon piękności w Lesznie, w którym oferuje kompleksowe usługi kosmetyczne. 

Rolnik szuka żony 7: uczestniczka wyśmiana. "Wielką miastową zgrywa, a ze wsi pochodzi"

Rolnik szuka żony: Jessica Miemiec - tak dzisiaj wygląda gwiazda 5. edycji 

Bohaterka randkowego show Jedynki zamieniła się w prężnie działającą bizneswoman. Rozkręciła interes na tym, co zawsze ją interesowało, czyli dbaniu o urodę. Sama jest wielką zwolenniczką zabiegów upiększających i medycyny estetycznej. Przyznała się m.in. do powiększania ust.

Jessica Miemiec otworzyła gabinet kosmetyczny wyposażony w solarium. 

Zajmuję się różnymi zabiegami z zakresu kosmetyki. Wykonuję manicure hybrydowy, japoński, klasyczny. Do tego proponuję także pedicure. Poza tym specjalizuję się w makijażu permanentnym. Zapewniam również makijaż klasyczny i okolicznościowy jak choćby ślubny. Oferuję też depilację woskiem oraz pastą cukrową - zachwala interes Jessica. 

Na Facebooku można zobaczyć aktualne zdjęcie Jessiki Miemiec z "Rolnik szuka żony 5". Widać, że uczestniczka zmieniła kolor włosów i "uspokoiła" makijaż, zmieniła również kształt brwi. Zmiana na plus? Oceńcie sami.