Zamknij

Rolnik szuka żony: Jessica Miemiec zaręczona! "Jesteśmy razem od marca tego roku" [FOTO]

30.07.2021 15:02
Jesscia Miemiec z "Rolnik szuka żony 5"
fot. YouTube/Rolnik szuka żony

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony 5" jest zaręczona. Kontrowersyjna uczestniczka otrzymała pierścionek od ukochanego Ryszarda, którego poznała wiosną tego roku. Wiadomo, kim jest narzeczony Jessiki. 

Jessica Miemiec była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony". 24-latka z Leszna wzbudzała skrajne reakcje z powodu swoich upodobań modowych. Gustowała w doczepianych włosach i mocnym makijażu, nie stroniła też od szpilek, kusych spódniczek i głębokich dekoltów, przez co często porównywano ją do Joli Rutowicz z "Big Brothera".

Część widzów podejrzewała, że Jessica została wykreowana przez produkcję, by podnieść oglądalność programu. Ale uczestniczka "Rolnika" wcale nie udawała. Mimo sympatycznego charakteru nie udało jej się przekonać do siebie Krzysztofa, któremu wyraźnie nie w smak było jej zamiłowanie do dbania o wygląd. Jessica nie zamierzała się jednak przejmować porażką w show. Po zakończeniu zdjęć skupiła się rozwijaniu własnego biznesu, jakim jest salon kosmetyczny z solarium, oraz dalszych poszukiwaniach miłości. 

Rolnik szuka żony: Monika trafiła do szpitala. "Już piąty dzień umieram"

Rolnik szuka żony: Jessica Miemiec jest zaręczona. Kim jest jej narzeczony?

Po programie Jessica Miemiec przeszła spektakularną metamorfozę. Udało jej się także znaleźć wymarzonego partnera. Była gwiazda "Rolnika" pochwaliła się, że jest zaręczona z niejakim Ryszardem, którego poznała kilka miesięcy temu na stacji benzynowej. 

Jesteśmy razem od marca tego roku. Ma na imię Ryszard, tylko ja do niego mówię Ricardo. Znalazłam tego jedynego, przystojny, wyższy ode mnie, nie pije i dba o mnie bardzo. Codziennie powtarza, że mnie kocha - powiedziała Jessica w rozmowie z Telemagazynem.

Narzeczony Jessiki ma 45 lat i pracuje jako przewodnik turystyczny. Do oświadczyn doszło pod koniec lipca w Karpaczu. Mimo że związek trwa od niedawna, Jessica nie miała oporów, by przyjąć pierścionek zaręczynowy. Jak zapewniła w wywiadzie, razem z ukochanym widzą sens swojego związku. 

Rolnik szuka żony: Sławek Banasiak wziął ślub! W końcu udało mu się poślubić Ewelinę