Zamknij

Rolnik szuka żony: Józef tęskni za Apolonią? Uczestnik nie może o niej zapomnieć

26.11.2020 20:40
Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe TVP

Józef z 7. edycji "Rolnik szuka żony" był najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem tego sezonu. Internauci zarzucali rolnikowi m.in. dość przedmiotowe traktowanie kobiet. Zresztą Józef nie przekonał do siebie żadnej z uczestniczek, które dobrowolnie opuściły program. W najnowszej zapowiedzi programu rolnik zdradził, że zatęsknił za Apolonią.

Józef z 7. edycji "Rolnik szuka żony" nie znalazł miłości w programie. Uczestnik od samego początku programu wzbudzał ogromne emocje, niekoniecznie pozytywne. 66-letni Józef śmiało potrafił komentować wygląd pań. Pozwalał sobie też na niezbyt taktowne teksty. Nic dziwnego, że fani "Rolnika" zarzucili mu przedmiotowe traktowanie kobiet. Zaproszone na gospodarstwo Józefa panie uciekły z niego dobrowolnie. I choć Józef został sam, w najnowszym zwiastunie "Rolnika" przyznał, że tęskni za Apolonią. Wyznał w nim, że nie może o niej zapomnieć.

Rolnik szuka żony: Józef tęskni za Apolonią? 

Z kolei w jednym z odcinków Apolonia wyznała, że nie widzi miejsca na jego gospodarstwie.

"Nie widzę siebie w jego gospodarstwie i razem z nim" - mówiła Apolonia przed kamerami.

Ostatecznie Józef został sam. Taka decyzja nie zdziwiła fanów programu, którzy krytykowali jego zachowanie. "Gdyby zachowywał się godnie, to któraś na pewno by została, a tak to on został sam", "dobrze, że panie pojechały. Nikt by z nim nie wytrzymał", "niech spojrzy w lustro i na swój charakter" - pisali internauci.

Wygląda na to, że w tej edycji szczęście uśmiechnęło się do dwóch par: Pawle i Marcie oraz Macieju i Ilonie.

RadioZet.pl