Zamknij

Rolnik szuka żony: Józef żali się na samotność po programie. "Zostałem na lodzie"

01.12.2020 15:11
Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe TVP

Józef z 7. edycji "Rolnik szuka żony" był najbardziej kontrowersyjnym kandydatem tej transzy. Uczestnik pozwalał sobie na dość śmiałe teksty do swoich kandydatek oraz komentował ich wygląd. Przez jego zachowanie kobiety zaproszone na gospodarstwo dobrowolnie opuściły program. W niedzielnym odcinku Józef żalił się Marcie Manowskiej, że doskwiera mu samotność.

Józef w programie "Rolnik szuka żony" dał się poznać jako mężczyzna, który dość śmiało komentował wygląd kobiet i zasłynął mało dyskretnymi tekstami. Mimo usilnych starań, 66-letniemu uczestnikowi nie poszczęściło się w programie i nie znalazł miłości. Co prawda jedna z kandydatek zabiegała o  jego względy, jednak Józef  nie był nią zainteresowany.

Zobacz też:Rolnik szuka żony: brat Pawła poderwał jedną z kandydatek? Marta mówi nawet o weselu! 

Rolnik szuka żony: Józef żali się na samotność po programie: "Zostałem na lodzie"

W niedzielnym odcinku Marta Manowska odwiedziła Józefa na jego gospodarstwie. Rolnik nie mógł się pogodzić z odrzuceniem ze strony Apolonii. Podkreślił też, że dał z siebie wszystko.

"Dałem z siebie wszystko, a zostałem na lodzie. Nic nie zostało" - żalił się Józef przed kamerami.

W komentarzach pod jednym z najnowszych zdjęć Józefa fani podkreślają, że jego zachowanie w stosunku do zaproszonych pań było bardzo niestosowne. Fani wytykali mu m.in. przedmiotowe traktowanie kobiet.

"Zawsze staram się mieć dużo empatii dla starszych osób,ale jak można tak przedmiotowo traktować kobiety", "nie ma już żadnej kobietki do klepania", "z jednej strony mi go szkoda, ale z drugiej to on cały czas myśli tylko o jednym. Stary erotoman i tyle" - pisali internauci.

Więcej szczęścia mieli z kolei inni kandydaci. Dawid chce układać sobie życie z Martą, natomiast Maciek z Iloną. Wygląda na to, że również  i do Magdy uśmiechnęło się szczęście. Uczestniczka po odrzuceniu kandydatów, jeszcze raz wgłębiła się w listy od mężczyzn. Wybrała z nich ten od Kuby. Wygląda na to, że między nimi zaiskrzyło.

"Czuję, że to chyba jest ten, bo na razie wszystko się zgadza i wszystko w nim jest takie, jakie powinno być i to jest ten, którego szukałam" - powiedziała Magda przed kamerami.

RadioZet.pl