Zamknij

Rolnik szuka żony: Kamil przeszedł sporą metamorfozę. Tak kiedyś wyglądał uczestnik programu [FOTO]

03.12.2021 14:04
Kamil z "Rolnik szuka żony 8"
fot. materiały prasowe TVP

Kamil z "Rolnik szuka żony 8" na starych zdjęciach wygląda zupełnie inaczej niż w programie. 23-letni gospodarz przeszedł sporą metamorfozę. Zmianie uległa nie tylko fryzura, ale także zarost. Ciekawe, czy w takim wydaniu spodobałby się Joasi... Zobaczcie, jak przed programem wyglądał Kamil z "Rolnika". 

Program "Rolnik szuka żony 8" dobiegł końca. W niedziele 5 grudnia zostanie wyemitowany odcinek finałowy, w którym Marta Manowska jeszcze raz spotka się ze wszystkimi bohaterami ósmej edycji. Dowiemy się wreszcie, co słychać u par powstałych na planie. Jak już wiadomo, Krzysztof i Bogusia wzięli ślub 27 listopada. Na weselu bawiła się Marta Manowska oraz inni uczestnicy randkowego show.

Niewykluczone, że na ślubnym kobiercu staną niedługo także Kamil i Asia. Między 23-letnim gospodarzem i 22-letnia kandydatką z Gębic wyraźnie zaiskrzyło i widać, że oboje poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Kamil nie miał oporów, żeby w obecności kamer wyznać Joasi miłość, a także śmiało zdradzać swoje plany odnośnie ślubu i posiadania dzieci. Wydaje się, że pod tym względem oboje dobrali się idealnie, bowiem Asia od początku programu zaznaczała, że marzy już o założeniu rodziny. 

Rolnik szuka żony 8: Kamil na starym zdjęciu. Jak kiedyś wyglądał? 

W finale programu "Rolnik szuka żony 8" poznamy szczegóły aktualnej sytuacji Kamilka i Asiu. Tymczasem widzowie mogą obserwować ich w mediach społecznościowych, gdzie oboje prowadzą profile. Niedawno Asia zdradziła trochę o sobie w instagramowym Q&A. Dziewczyna opublikowała m.in. swoje stare zdjęcia z czasów, gdy dorabiała jako modelka.

Kamil też ma u siebie na koncie parę zdjęć z przeszłości. Co ciekawe, młody rolnik nie zawsze miał ogolona głowę i gładką twarz. Na jednym starym zdjęciu Kamil pojawia się z blond lokami na głowie i lekkim zarostem, przez co zupełnie nie przypomina siebie z "Rolnik szuka żony". 

Ciekawe, jak na takiego "cherubina" zareagowałaby wówczas Asia. Myślicie, że Kamil powinien wrócić do loków i bródki?

kamilrol
fot. Instagram:@kamil_.os