Zamknij

Rolnik szuka żony: Kamila i Adam rozstali się? Fani mają podejrzenia

17.11.2021 15:04
Kamila z Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe

W niedzielnym odcinku "Rolnik szuka zony" fani mogli zobaczyć, jak Kamila dokonała wyboru. Z programem pożegnał się Tomasz, natomiast został Adam. Czy ich relacja przetrwała? Fani są przekonani, że nie.

Niedzielny odcinek "Rolnik szuka żony" przyniósł mnóstwo emocji. Kamila odesłała do domu Tomasza i wybrała Adama. Czy ich relacja przetrwała? Fani są przekonani, że nie. Wszystko przez wideo na Instagramie, które Adam opublikował w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Krzysztof i Bogusia zaręczyli się. Fani podzieleni. "To jest desperacja"

Rolnik szuka żony: Kamila i Adam rozstali się?

Widać na nim jadącego autem Adama, który bawi się w rytm muzyki. Mężczyzna wideo opatrzył komentarzem: "Myślę pozytywnie. Lekarz kazał myśleć pozytywnie" - napisał Adam.

Warto dodać, że Kamila początkowo nie dawała szans Adamowi. Ten z odcinka na odcinek coraz bardziej zyskiwał w jej oczach. Wybór Kamili popierał również jej tato. Uważał, że najbardziej na gospodarstwo nadaje się Adam. Zdaniem mężczyzny Tomasz nie poradziłby sobie z pracą w pieczarkarni. Widzowie mocno krytykowali Kamilę za takie podejście. Zarzucili jej, że zachowuje się, jakby wybierała pracownika do pieczarkarni, a nie partnera.