Zamknij

Rolnik szuka żony: Kamila i Adam skomentowali swoje rozstanie: "Zabrakło chemii i iskierek"

30.11.2021 15:51
Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe

Kamila i Adam z "Rolnik szuka żony" nie zdecydowali kontynuować znajomości po programie. Oboje udostępnili w mediach społecznościowych posty, w których odnieśli się do rozstania.

Choć ósma edycja "Rolnik szuka zony" jeszcze nie zakończyła się, widzowie mogli już sporo dowiedzieć się o parach, które stworzyły się w programie. Choć Adam i Kamila zapowiadali, że chcą się poznawać po programie, w niedzielnym odcinku "Rolnika" Kamila zdradziła, że trochę męczy się w tej relacji.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Ola broni Stanisława i ujawnia, co zaszło na planie. "Dostaliśmy negatywną odpowiedź"

Rolnik szuka żony: Kamila i Adam skomentowali swoje rozstanie: "Zabrakło chemii i iskierek"

"Nie czuję tych iskierek i zauroczenia. Nie widzę tego czegoś między nami, czuję, że się męczę" - powiedziała rolniczka. Po tym, gdy okazało się, że z ich relacji nic nie będzie, zarówno Kamila jak i Adam opublikowali posty w mediach społecznościowych.

"Od wyboru minęło kilka miesięcy i po programie utwierdziłam się, iż to była dobra decyzja. Adam to przede wszystkim bardzo dobry i pozytywny człowiek, inteligentny, odnajdujący się w każdej sytuacji, pomagający i wspierający. Niestety od początku z mojej strony zabrakło chemii i tych iskierek. Pamiętajcie, proszę, że widzicie w programie tylko urywki rozmów. Czas pokazał, że mam odwagę kierować się sercem, a nie budować coś racjonalnie" - wyjaśniła Kamila.

Również Adam zdecydował się opublikować wpis nawiązujący do rozstania z Kamilą.

"Hej, chciałbym wszystkim podziękować i nie tylko tym których mam przy sobie, ale i tym którzy znają mnie tylko z programu. To była niezwykła historia i będę ją wspominał wspaniale. Wyciągnąłem rękę w poszukiwaniu miłości i teraz wierzę tym bardziej, że ją znajdę. Mężczyzna w swoim wpisie skomentował nie tylko relacje z Kamilą, ale również z pozostałymi panami, z którymi rywalizował o jej względy.

"Kamila, Janek i Tomek są wspaniałymi ludźmi. I jeżeli ktoś z nas nie przypadł komuś do gustu, to nie znaczy, że powinien być tak hejtowany. Pamiętajcie, aby respektować swoje cechy i innych, czy to wady, czy zalety. Dobro wraca!!!" - podkreślił. Pod swoimi postami zarówno Adam jak i Kamila dostali mnóstwo wsparcia od swoich fanów.