Zamknij

Rolnik szuka żony: Kamila żali się na nachalnych adoratorów. "Trochę to było przerażające"

07.09.2021 16:40
Kamila z "Rolnik szuka żony"
fot. Materiały prasowe

"Rolnik szuka żony" to hitowy program Telewizji Polskiej. Już w połowie września widzowie zobaczą kolejną odsłonę "Rolnika". Jedną z bohaterek nowego sezonu jest Kamila, zajmująca się na co dzień produkcją pieczarek. W najnowszym wywiadzie dla "Na żywo" rolniczka przyznała, że po emisji pilotażowego odcinka musi mierzyć się z natarczywym zachowaniem adoratorów.

"Rolnik szuka żony" zapisał się jako hitowy program Telewizji Polskiej. Na przestrzeni lat powstało sporo par i małżeństw, które doczekały się dzieci. W połowie września rusza kolejna edycja, a jedną z bohaterek jest Kamila, która zajmuje się na co dzień produkcją pieczarek. Po pilotażowym odcinku "Rolnika" uroda oraz podejście od życia 28-letniej rolniczki zachwyciło wielu panów. To właśnie Kamila otrzymała najwięcej listów w historii całego programu. Mało tego, mężczyźni ubiegający się o względy Kamili poszli o krok dalej i postanowili przyjechać do niej osobiście, na jej gospodarstwo.

Rolnik szuka żony: Kamila żali się na adoratorów. "Trochę to było przerażające"

Dla bohaterki show takie zachowanie panów było mocno nie do przyjęcia. Pod jej domem zjawili się obcy mężczyźni, którzy chcieli jej wręczyć kwiaty oraz prezenty. Jak zdradziła Kamila w rozmowie z "Na żywo", taka forma była dla niej formą nachodzenia.

"Niektórzy posuwali się do tego, że przyjeżdżali do mnie osobiście z kwiatami i prezentami. Trochę to było przerażające, bo to jednak był rodzaj nachodzenia mnie przez obcych ludzi" - podkreśliła 28-letnia rolniczka.

Jak można przeczytać na oficjalnym Instagramie "Rolnika" Kamila chciałaby się związać ze starszym mężczyzną, z którym mogłaby założyć rodzinę.

"(Kamila) Uwielbia podróżować, bawić się i tańczyć. Lubi postawić na swoim, zawsze mówi to, co myśli, potrafi szybko podejmować decyzje i posiada umiejętność dobrej organizacji czasu. Życiowa optymistka o dobrym sercu, spędzająca wolny czas w gronie przyjaciół. Mężczyzna, którego szuka, to starszy od niej, postawny, wysoki blondyn o szczerym i ładnym uśmiechu. Nie lubi cwaniactwa, popisywania się i nie akceptuje kłamstwa, a jej największym marzeniem jest założenie rodziny" - można przeczytać na Instagramie "Rolnik szuka żony". Być może dzięki programowi TVP marzenie Kamili się spełni.