Zamknij

Rolnik szuka żony: Kandydaci i kandydatki odwiedzili gospodarstwa. Jak się na nich odnaleźli?

04.10.2020 22:20
Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe TVP

"Rolnik szuka żony" znów rozgrzał widzów do czerwoności. Tym razem bohaterowie zaprosili do swoich gospodarstw potencjalnych partnerów i partnerki. Józef, który słynie z bezpośredniości w stosunku do pań, również i tym razem nie owijał w bawełnę.

"Rolnik szuka żony" to program, który gości na antenie TVP już po raz 7. W niedzielnym odcinku bohaterowie programu zaprosili do swoich gospodarstw potencjalnych partnerów i partnerki. Uczestnicy "Rolnika" oraz ich rodziny nie kryli podekscytowania obecnością gości w swoich gospodarstwach.

Niektórzy z rolników od razu potrafili wskazać swoje faworytki. Dawid najbardziej czekał na Monikę. Z kolei Magda nie ukrywała radości z obecności Pawła. Mateusz, który przyjechał do Magdy, nie ukrywa podekscytowania życiem na wsi, ale planuje również zabrać Magdę do Trójmiasta, w którym mieszka.

Rolnik szuka żony: Kandydaci i kandydatki odwiedzili gospodarstwa

Józef, który słynie z bezpośredniości i dość śmiałych tekstów, również  i tym razem pokazał swoją szczerość w stosunku do kandydatek. "A ty rozbieraj się, albo jak tam chcesz. Grażyna do tych rozrywkowych się zalicza" - powiedział Józef, witając Grażynę.

Zobacz też: Zdjęcia z wesela Joanny Przetakiewicz

Martyna z kolei była zawiedziona tym, że nie udało się jej porozmawiać sam na sam z Dawidem, tylko w obecności pozostałych dziewczyn. Po krótkich rozmowach bohaterowie "Rolnika" pokazali potencjalnym drugim połówkom swoje gospodarstwa.

Józef oprowadził swoje kandydatki po gospodarstwie. "Wszystkim daje równe szanse" - stwierdził Jozef. Magda zgłębiła rozmowę ze swoimi kandydatami na temat ziemniaków. Maciej pokazał dziewczynom sad czereśniowy, natomiast Paweł przedstawił im swoje zwierzęta, które hoduje na gospodarstwie. Rolnik nie ukrywa, że cieszy się z obecności wszystkich trzech kobiet. "Jestem bardzo szczęśliwy, że wszystkie tutaj są u mnie" - powiedział. Jak będą wyglądały kolejne dni uczestników i uczestniczek na gospodarstwie, widzowie przekonają się, oglądając kolejne odcinki "Rolnik szuka żony".

Posłuchaj podcastu

Radiozet.pl