Zamknij

Rolnik szuka żony: Kandydat Magdy w ogniu krytyki internautów: "Nie ma zamiaru zakładać rodziny"

06.10.2020 18:33
Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe TVP

"Rolnik szuka żony" to program, który na przestrzeni lat połączył wiele par. Niektóre z nich są już po ślubie i doczekali się pociech. Niedawno ruszyła 7. edycja "Rolnika"  i warto podkreślić, że jeden z uczestników nieźle podpadł fanom programu. Mowa dokładnie o Mateuszu, kandydacie Magdy.

"Rolnik szuka żony" gromadzi przez telewizorami rzesze fanów. Niedawno ruszyła 7. edycja i trzeba przyznać, że zapowiada się bardzo ciekawie. W niedzielnym odcinku kandydaci i kandydatki odwiedzili gospodarstwa rolników i rolniczki Magdy.

Jednym z mężczyzn, który zawitał na gospodarstwo Magdy, jest Mateusz, 27-latek pochodzący z Trójmiasta. Mężczyzna przyznał,  że lubi korzystać z uroków wielkiego miasta i spędzać beztrosko czas ze znajomymi. Na co dzień jest menadżerem w jednym z trójmiejskich klubów i daleko mu do osoby, która zna wieś.

Rolnik szuka żony: Kandydat Magdy w ogniu krytyki internautów. Co się stało?

Już na początku swojego pobytu na gospodarstwie Magdy, Mateusz zaliczył wpadkę. Nie potrafił odróżnić byka od krowy. Nie wiedział też, jak powstają ziemniaki. Mimo że Magda i jej rodzina byli wyraźnie rozbawieni jego niewiedzą, widzowie inaczej do niej podeszli. Niektórzy z nich stwierdzili, że Mateusz przyszedł do programu dla popularności.

"Szuka, ale rozgłosu chyba nie żony. Później będzie reklamował herbatki fit i te inne g...na!", gościu chce zostać celebrytą, a Ona jest przeurocza i oby okazało się, że mądra i out z nim, szkoda jej czasu", "przecież on nawet nie widział kury na żywo", "masakra, raczej gość nie do tego programu się zgłosił", "on nie ma zamiaru zakładać rodziny" - komentują internauci.

Jakie relacje będą mieć Magda i Mateusz? Widzowie przekonają się, oglądając kolejne odcinki "Rolnika".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl