Zamknij

Rolnik szuka żony: Kasia i Dawid opowiedzieli o swojej córeczce: "Wymodliliśmy ją sobie"

Sylwia Wamej
27.12.2019 15:09
Kasia i Dawid
fot. Screen YouTube

Kasia i Dawid z "Rolnik szuka żony" znaleźli miłość w programie. W świątecznym odcinku programu para opowiedziała o swoim związku i córeczce - Ani.

Rolnik szuka żony: Kasia i Dawid opowiedzieli o swoim związku

Kasia i Dawid w "Rolnik szuka żony" znaleźli miłość w programie. Poznali się w 3. edycji "Rolnika", jednak walczyli o względy innych partnerów. Kasia była kandydatką Szymona, z kolei Dawid walczył o Monikę. Jak się okazuje, przypadek sprawił, że Kasia i Dawid poznali się i między nimi zaiskrzyło.

Wszystko zaczęło się od tego, że Kasia spóźniła się na pociąg po nagraniach. Dawid postanowił ją podwieźć. Między nimi zaiskrzyło na tyle, że w 2017 roku zdecydowali się wziąć ślub. Rok później przyszło na świat ich pierwsze dziecko.

Para gościła w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony", aby opowiedzieć więcej o swoim związku.

Zarówno Kasia, jak i Dawid są zgodni co do tego, że ich związek "to jest to". "Myślę, że Dawid jest tą osobą, na którą czekałam całe życie. To w nim pierwszy raz odnalazłam to, czego szukałam" - mówiła Kasia.

Kasia
fot. Screen YouTube

Rolnik szuka żony: Kasia i Dawid opowiedzieli o córeczce Ani

Kasia i Dawid opowiedzieli też o ich córeczce - Ani. "Ania jest owocem rekolekcji dla małżeństw. Wymodliliśmy ją sobie. Bo bardzo szybko chcieliśmy mieć dzidziusia. I rzeczywiście, w niedługim czasie po powrocie okazało się, że będę mamą. Pamiętam do dziś wzruszenie Dawida, kiedy powiedziałam mu, że zostanie tatą" - opowiadała Kasia.

I choć wychowanie dziecka bywa czasem trudne, Kasia i Dawid zgodnie przyznają, że mała Ania jest ich oczkiem w głowie. "Nie jest łatwo czasem. Czasem są nieprzespane noce, ale to wszystko idzie na bok. Bo ten jej uśmiech, bo to jak się zachowuje, cieszy, biega, to jest najważniejsze i sprawia niesamowitą radość" - mówił Dawid.

Para wspólnie przyznaje, że choć nie ma większych marzeń, pragnie wciąż dalej żyć zgodnie i szczęśliwie razem. "Większych marzeń nie mamy. Chcemy dalej szczęśliwie żyć, żeby zdrowie dopisywało, a z resztą jakoś sobie poradzimy" - powiedział Dawid.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW