Zamknij

Rolnik szuka żony: Kim są rolniczki występujące w 7. sezonie?

Sylwia Wamej
14.04.2020 13:13
Marta Manowska
fot. Sylwia olszewska/ East News

"Rolnik szuka żony" wystartował z 7. edycją programu. W kolejnej transzy zobaczymy dwie rolniczki - Joannę i Magdalenę. Kim są nowe uczestniczki "Rolnika"?

Rolnik szuka żony. Kim są rolniczki występujące w programie?

"Rolnik szuka żony" ruszył z 7. edycją. W Wielkanoc widzowie zobaczyli zerowy odcinek programu. Kolejny TVP pokaże dopiero jesienią. W Wielkanoc poznaliśmy bohaterów 7. edycji. W programie oprócz panów wezmą udział dwie panie, rolniczki Joanna i Magdalena. Kim są?

Joanna ma 39 lat i jest kobietą zawodowo spełnioną. Choć ma własną firmę, hodowlę drobiu, przez pracę ciężko jej było znaleźć miłość. Jak mówi, szuka jej, bo właśnie jedynie miłości brakuje jej do szczęścia. Joanna chciałaby znaleźć mężczyznę, który wie, czego chce i umie postawić na swoim. Joanna chciałaby, aby przyszły ukochany nie posiadał dzieci. Najlepiej, gdyby był w wieku 35-45 lat.

Z kolei Magdalena ma 26 lat i jest rolniczką z krwi i kości. Zajmuje się produkcją ziemniaków i kukurydzy. Jak mówi, bycie rolniczka sprawia, że czuje się wolna, jednak jej zdaniem to może odstraszać mężczyzn, którzy jej zdaniem, mogą się bać kobiety rolniczki. Magdalena była już mężatką, lecz pół roku po ślubie dowiedziała się, że ukochany ją zdradza oraz oszukuje. Jak mówi, wymarzony mąż musi być wrażliwy. Magda woli starszych mężczyzn i nie wyobraża sobie, że mogłaby dzielić życie z młodszym od siebie partnerem. O tym, jak poradzą sobie niezależne i piękne rolniczki, przekonamy się jesienią, gdy program wystartuje już na dobre.

Rolnik szuka żony: Pary i małżeństwa w programie

Na przestrzeni kilku lat trwania programu powstały pary i małżeństwa, które doczekały się dzieci -mowa m.in. o Ani i Grzegorzu Bardowskich oraz Agnieszce i Robercie Filichowskich. W 6. edycji programu szczęście znalazła jedna para - Ilona i Adrian.

Zagłosuj

Oglądasz program "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW