Zamknij

Rolnik szuka żony: Krystyna padła ofiarą dyskryminacji. Co się stało?

Sylwia Wamej
07.02.2020 15:20
Krystyna
fot. Instagram.com/ Krystyna Kamińska

Krystyna z programu "Rolnik szuka żony" padła ofiarą dyskryminacji. Uczestniczka show razem ze swoją partnerką chciała wziąć udział w biegu walentynkowym, jednak nie jest to możliwe. Dlaczego?

Rolnik szuka żony: Krystyna padła ofiarą dyskryminacji

Krystyna z programu "Rolnik szuka żony" padła ofiarą dyskryminacji. Uczestniczka 2. edycji show TVP1 razem ze swoją partnerką chciała wziąć udział w biegu walentynkowym, jednak okazało się, że to niemożliwe. Obie panie nie mogą wystartować jako para.

"A że jestem nauczona, że czyta się zawsze zapisy drobnym druczkiem, to zajrzałam również i do regulaminu. Nie możecie sobie nawet wyobrazić, jakie było moje zdziwienie, kiedy przeczytałam poniższe: ⬇️ „1. W Wydarzeniu będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa (par) bez podziału na kategorie wiekowe. Do wyniku końcowego będzie brany łączny czas drużyny (kobiety i mężczyzny). Aby każda z drużyn miała równe szanse. Organizator przyjmuje, że parę stanowi kobieta i mężczyzna. Drużyny tylko męskie lub tylko kobiece oraz zawodnicy startujący indywidualnie nie będą brani pod uwagę przy wręczaniu nagród za trzy pierwsze miejsca" - napisała na Instagramie Krystyna.

Krystyna postanowiła wyjaśnić też całą sprawę, pisząc do organizatora. Zapytała, dlaczego pary jednopłciowe są dyskryminowane przez organizatora.

"Wystosowałam natychmiast mail do organizatora z zapytaniem, dlaczego dyskryminuje pary damsko-damskie lub męsko-męskie. I tu organizator wydaje się jeszcze bardziej się pogrążył. W odpowiedzi czytam: „Gdyby pojawiło się trzy pary tylko męskie i byliby to dobrzy zawodnicy, to kobiety nie miałyby szansy na tzw .pudło...” „Proszę przejrzeć wyniki biegów, choć z Pani postawy mogę domniemywać, że to niczego nie zmieni... Pierwsza kobieta na 24. miejscu” - opisuje sytuację Krystyna. Była uczestniczka show TVP stwierdziła, że cała sprawa jest mocno krzywdząca.

Rolnik szuka żony: Krystyna bierze ślub z kobietą

Przypomnijmy, że Krystyna w programie "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości. Jak się okazuje, szczęście znalazła po programie, wiążąc się z kobietą. Ostatnio była uczestniczka "Rolnika" pochwaliła się, że bierze ślub ze swoją ukochaną. Krystyna na swoim Instagramie relacjonuje przygotowania do ślubu. Ostatnio przeszła metamorfozę i schudła 13 kilogramów.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW