Zamknij

Rolnik szuka żony: Krystyna pokazała zdjęcia z wesela. Włożyła sukienkę, choć to ona jest "męską" stroną

Judyta Wanicka
26.02.2020 14:06
Krystyna z Rolnik szuka żony i jej ukochana
fot. Instagram:@kristina.v1

Krystyna z programu "Rolnik szuka żony 2" wzięła ślub z kobietą. Była uczestniczka show TVP zalegalizowała związek w Szkocji. Teraz podzieliła się zdjęciami z kameralnego wesela. Jak wyglądały na uroczystości "panny młode"?

Krystyna Kamińska była uczestniczką 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". W programie rywalizowała o względy Roberta, ale ten ostatecznie odesłał ją do domu i związał się z inną uczestniczką. Po programie pochodząca z Ukrainy Krysia zbliżyła się z innym uczestnikiem show - Jakubem. Związek jednak nie przetrwał próby czasu. W końcu Krystyna zakochała się w kobiecie. 20 lutego odbył się jej ślub z ukochaną Agnieszką. Była gwiazda show TVP pochwaliła się zdjęciami z wesela. 

Rolnik szuka żony: Krystyna wzięła ślub z kobietą

Krystyna z "Rolnik szuka żony 2" i jej partnerka zalegalizowały związek w stolicy Szkocji, Edynburgu. Tego samego dnia Krystyna obwieściła radosną wiadomość na Instagramie.

Teraz już oficjalnie - Panie Kamińskie - napisała pod zdjęciem, na którym całuje świeżo upieczoną małżonkę. 

krystyna slub
fot. Instastory:@kristina.v1

Krystyna razem z ukochaną zjawiły się w rzędzie w eleganckich marynarkach i spodniach. Z kolei na weselu Krystyna bawiła się w cekinowej sukience. Na Instagramie była uczestniczka "Rolnika" wyznała, że to ona jest w związku "męską" stroną. 

Żeby nie było wątpliwości, ta w sukience w cekiny (czyli ja), robi w naszym związku za "chłopaka": naprawy, remonty, strategiczne rodzinne decyzje oraz zarządzanie domowym zespołem A moja żona jest najlepszą kucharką i opiekunką dla naszych koto-psich dzieci. Mogę zawsze na nią liczyć: kiedy padam z nóg i nie mam już siły nawet ruszyć palcem - napisała. 

Na profilu Krystyny można obejrzeć także wideo z wesela. Uroczystość miała charakter kameralny. Goście bawili się przy stylowo zastawionym stole, na którym zamiast ciętych kwiatów, znalazły się świerkowe gałązki z szyszkami. W filmie pojawiło się także romantyczne ujęcie Krystyny i Agnieszki na schodach. 

Zagłosuj

Popierasz legalizację związków homoseksualnych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw