Zamknij

Rolnik szuka żony: Krystyna schudła przed lesbijskim ślubem. Pomogła jej modna dieta

Judyta Wanicka
04.02.2020 13:42
Krystyna z Rolnik szuka żony
fot. Facebook Rolnik szuka żony TVP/screen

Krystyna Kamińska z "Rolnik szuka żony 2" pochwaliła się efektami odchudzania. Gwiazda randkowego show schudła już 13 kilogramów i pozbyła się oponki na brzuchu. Zdradziła, jakiej diecie zawdzięcza tak spektakularną utratę wagi.

Krystyna Kamińska była uczestniczką 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". W programie rywalizowała o względy Roberta, ale ten ostatecznie wybrał Agnieszkę. Po programie związała się z innym rolnikiem, Jakubem. Związek nie przetrwał próby czasu, a Krystyna nawiązała bliską relację z kobietą. Gwiazda "Rolnika" w zeszłym roku poinformowała, że zamierza zalegalizować związek ze swoją ukochaną Agnieszką. Przed tym ważnym dniem Krystynie udało się przejść spektakularną metamorfozę.

Rolnik szuka żony: Krystyna sporo schudła

Krystyna z "Rolnik szuka żony 2" pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ukazującymi niesamowity progres w odchudzaniu. W ciągu 10 miesięcy kobieta zrzuciła 13 kg. Szczególnie widać to na brzuchu, który obecnie jest znacznie mniejszy. Krystyna zdradziła w komentarzach, że udało jej się schudnąć dzięki modnej obecnie diecie ketogenicznej.

Krystyna z "Rolnik szuka żony 2" weźmie ślub z kobietą

Krystyna przygotowuje się do lesbijskiego ślubu, o czym otwarcie informuje w mediach społecznościowych. Gwiazda pochwaliła się już narzeczoną i obrączkami. Była uczestniczka "Rolnika" niestety nie może zalegalizować związku w Polsce. W tym celu uda się wraz z narzeczoną do Szkocji. Uroczystość ma się odbyć w tym roku.

Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia - zdradziła Krystyna w rozmowie z Plejadą. 

Zagłosuj

Stosujesz jakąś dietę odchudzającą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw