Zamknij

Rolnik szuka żony: Krystyna zdradza kulisy lesbijskiego ślubu. Nazwisko już ustalone

Judyta Wanicka
11.02.2020 12:14
Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@kristina.v1

Krystyna z "Rolnik szuka żony" przygotowuje się do ślubu ze swoją ukochaną. Była gwiazda randkowego show TVP zdradziła, kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość. Najbardziej zaskakująca jest kwestia wspólnego nazwiska.

Krystyna Kamińska była uczestniczką 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". W programie rywalizowała o względy Roberta, ale ten ostatecznie wybrał Agnieszkę. Po programie związała się z innym rolnikiem, Jakubem. Związek nie przetrwał próby czasu, a Krystyna nawiązała bliską relację z kobietą. Gwiazda "Rolnika" w zeszłym roku poinformowała, że zamierza zalegalizować związek ze swoją ukochaną. Ślub Krystyny ma się odbyć już za kilka dni.

Rolnik szuka żony: Krystyna bierze ślub z ukochaną

Krystyna przygotowuje się do ślubu, który zaplanowany jest na 20 lutego. Uroczystość będzie miała miejsce w Edynburgu w Szkocji, gdzie prawo zezwala na legalizację związków homoseksualnych. Młodej parze towarzyszyć będą bliscy i przyjaciele.

Jesteśmy bardzo podekscytowane tym wydarzeniem, rodzina tak samo. Cieszymy się, że w tym ważnym dla nas dniu będą razem z nami. Po przysiędze planujemy niedużą uroczystość w gronie najbliższych – zdradza w rozmowie z "Faktem" Krystyna.

Panny młode przyszykowały kilka kreacji, lecz jeszcze nie zdecydowały, w których wystąpią w tym ważnym dniu. Co ciekawe, najmniejszy ból głowy mają z wyborem nazwiska. Krystyna i Agnieszka nazywają się tak samo, więc problem z ewentualnym przejęciem nazwiska partnerki rozwiązuje się sam. Potwierdza to opis ostatniego zdjęcia na Instagramie z 2019 roku.

A już za 2 miesiące Panie Kamińskie oficjalnie w roli żony i żony - zaanonoswała gwiazda "Rolnika" i jej ukochana. 

Zagłosuj

Popierasz legalizację związków homoseksualnych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw