Zamknij

Rolnik szuka żony: Łukasz Sędrowski pokazał zdjęcie z młodości. Fanki w szoku: "Jaki ładny" [FOTO]

Judyta Wanicka
23.03.2020 15:32
Łukasz Sędrowski
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Łukasz Sędrowski z programu "Rolnik szuka żony 5" opublikował zdjęcie z 1996 roku, gdy był jeszcze młodym chłopcem. Bohater randkowego show wyglądał tak uroczo, że fanki nie mogą wyjść z podziwu. Pod zdjęciem młodego Łukasza Sędrowskiego posypały się komplementy. 

Łukasz Sędrowski był uczestnikiem 5. edycji "Rolnik szuka żony". W programie początkowo flirtował z Pauliną, ale ostatecznie porzucił ją dla Agaty. Związek z uczestniczką show jednak nie przetrwał próby czasu. Od tamtej pory Łukasza można oglądać głównie w mediach społecznościowych, a od czasu do czasu także i w "Pytaniu na śniadanie". Rolnik jako jeden z niewielu uczestników show stara się być na czasie ze społecznościowymi trendami. Ostatnio wziął udział w popularnym wyzwaniu i opublikował zdjęcie z młodości. 

Rolnik szuka żony: Łukasz Sędrowski pokazał zdjęcie z młodości

Łukasz Sędrowski przyłączył się do zabawy w publikowanie starych zdjęć na Instagramie. Rolnik pokazał fanom zdjęcie z 1996 roku, gdy uczęszczał do podstawówki w Lipowcu koło Szczytna. 

1996 r. #młodysędrowski #rolnikszukazony #nielejkujehejtu #lipowiec #szkołapodstawowa - podpisał fotkę gwiazdor "Rolnika". 

Fankom aż trudno uwierzyć, że ten uroczy blondy z zawadiackim uśmiechem to młody Łukasz Sędrowski. W komentarzach posypały się porównania do słynnych przystojniaków z boysbandów. 

No niezłe foto i ciacho, coś w stylu Justina Timberlake'a.

Oj zdecydowanie bardziej wolę porównanie do Nicka Cartera z Backstreet Boys - napisał Sędrowski i z dumą podkreślił, że zdjęcie pochodzi z ery bez Photoshopa.

O kurczę, kiedyś byłeś przystojny.

Jaki ładny!

Nie podobny - piszą fani.

W komentarzach ktoś zauważył podobieństwo młodego rolnika do jego syna. Przy okazji wyszło na jaw, jak ma na imię synek Łukasza Sędrowskiego. 

Antek cały tata - przyznał bohater "Rolnik szuka żony 5". 

Zagłosuj

Lubisz brać udział w wyzwaniach internetowych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw