Zamknij

Rolnik szuka żony: Łukasz Sędrowski skrytykował kandydatki Dawida. "Ich zachowanie było naganne"

04.12.2020 07:53
Łukasz Sędrowski
fot. YouTube/ Przystanek Polska

"Rolnik szuka żony" od początku wzbudza duże emocje wśród fanów. W 7. odsłonie show było bardzo burzliwie. Zauważył to Łukasz Sędrowski, uczestnik 5. edycji programu. Byłemu bohaterowi "Rolnika" nie spodobało się zachowanie kandydatek Dawida, które dobrowolnie opuściły jego gospodarstwo.

"Rolnik szuka żony" nie przestaje zaskakiwać. I choć w wielu edycjach rolnicy znaleźli miłość, w 7. odsłonie show było wyjątkowo burzliwie. Zarówno kandydatki Józefa jak i Dawida zdecydowały się dobrowolnie opuścić gospodarstwa rolników. Posiadłość Dawida opuściły dwie kandydatki i to dzień po dniu.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Mateusz podrywa Martynę? "Gdybyś była warzywem, odwiedzałbym cię w szpitalu"

Rolnik szuka żony: Łukasz Sędrowski skrytykował zachowanie kandydatek Dawida i Józefa

Łukasz Sędrowski z 5. edycji "Rolnika" uważa, że takie zachowanie kobiet jest naganne. Według byłego uczestnika, skoro kobiety zostały zaproszone na gospodarstwo, powinny dotrwać do końca i nie robić przykrości Dawidowi.

"Dawid. Widać, że chłopak bardzo emocjonalny. Jego uczestniczki... zostawię bez komentarza, ponieważ ich zachowanie było bardzo brzydkie wręcz naganne. Skoro zostały zaproszone na gospodarstwo, uważam, że powinny te kilka dni wytrzymać, żeby się poznać lepiej, a nie robić kolejną dramę, żeby łamać chłopakowi serce" - powiedział Łukasz Sędrowski w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Sędrowski skrytykował też zachowanie kandydatek Józefa. Panie zaproszone przez 66-latka  również postanowiły opuścić jego gospodarstwo. Łukasz uznał, że ich zachowanie było mało eleganckie. Były uczestnik sugeruje, że być może trzeba zmienić zasady programu, aby zaproszona na gospodarstwo osoba nie uciekła z programu dobrowolnie.

RadioZet.pl