Zamknij

Gwiazdor "Rolnik szuka żony" wyśmiał celebrytów-rolników. Dostało się Żebrowskiemu i Pudzianowi

16.03.2021 18:01
Łukasz Sędrowski
fot. Instagram:@sedrowskilukasz

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" zadrwił z celebrytów, którzy posiadają gospodarstwa rolne i szczycą się życiem na wsi. Gwiazdor randkowego show TVP jest zdania, że znane osoby "z hektarami" nie mają pojęcia o pracy na roli. 

Łukasz Sędrowski zdobył popularność dzięki programowi  "Rolnik szuka żony" i od tamtej pory stara się robić wszystko, by słuch o nim nie zaginął. Gospodarz nie tylko aktywnie działa na Instagramie, ale także jest częstym bywalcem "Pytania na śniadanie". Rolnik chętnie dzieli się opiniami na różne tematy. Krytykował już rzepiary, Piątkę dla zwierząt, kandydatki jednego z bohaterów "Rolnika", a nawet wyraził dezaprobatę dla programu "Hotel Paradise".

Ostatnio Sędrowski postanowił wziąć na celownik gwiazdy, które mają własne gospodarstwa i opowiadają w mediach, że nieobca jest im praca na roli. Do sławnych rolników należą m.in. Michał Żebrowski, który ma kilka hektarów na Podhalu, Mariusz Pudzianowski posiadający gospodarstwo i sad czy Janusz Rewiński. Słynny Siara z "Kilera" porzucił aktorstwo i kupił ziemię na Mazowszu. Na 12 ha ma las, stawy rybne, łąki, pastwiska oraz bogaty inwentarz. 

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał brata. To znany aktor [FOTO] 

Rolnik szuka żony: Łukasz Sędrowski drwi z celebryckich rolników

Gwiazdor piątej edycji "Rolnik szuka żony" zamieścił screen artykułu o gwiazdach, które związały się z rolnictwem i opatrzył go szyderczym komentarzem. O Żebrowskim, Pudzianie i Rewińskim Sędrowski napisał:

"Rolnicy". Mam 100 hektary i ciągnik stary. Biere dopłaty i jestem bogaty. 

Jak widać, gospodarz nie uważa powyższych gwiazd za rolników z prawdziwego zdarzenia. Sam jest wykształconym zootechnikiem po SGGW i prowadzi gospodarstwo rolne. Najwyraźniej trudno mu uznać równego sobie kogoś, kto dla kaprysu kupił kawałek ziemi, żeby po latach spędzonych w show-biznesie zakosztować wiejskiego życia. 

Rolnik szuka żony: Józef znalazł miłość za granicą! Gorzkie słowa seniora o Polkach 

ds
fot. Instastory:@lukaszsedrowski