Zamknij

Rolnik szuka żony: Łukasz po raz kolejny padł ofiarą wandali. Pokazał nagranie [WIDEO]

Sylwia Wamej
28.05.2020 19:01
Rolnik szuka żony: Łukasz po raz kolejny padł ofiarą wandali. Pokazał nagranie [WIDEO]
fot. ---

Łukasz Sędrowski jakiś czas temu padł ofiarą wandali, którzy zniszczyli mu pole. Uczestnik "Rolnika" znów zauważył kolejne straty. Na instagramowym nagraniu nie krył oburzenia.

Rolnik szuka żony: Łukasz pokazał zniszczone pole. Wandale znów zrobili mu na złość

Łukasz Sędrowski z 5. edycji "Rolnik szuka żony" jakiś czas temu opowiedział o zniszczeniu pola przez chuliganów. Uczestnik "Rolnika" o nieprzyjemnej sytuacji napisał na Instagramie. Problem został również nagłośniony w "Pytaniu na śniadanie". Jak się okazuje, wandale nie dali spokoju Sędrowskiemu i znów zniszczyli pole.

Łukasz opublikował nagranie, pokazujące zniszczenia. Uczestnik "Rolnika" nie krył oburzenia. Tym razem wandale zniszczyli płot odgradzający jego pole. Na nagraniu, które zamieścił Łukasz, widać wyrwane słupy ogrodzeniowe oraz rozerwane liny.

"Krówki sobie na pastwisku ładnie chodzą, a tu taka niespodzianka! Tam drut przecięty, tutaj płot rozwalony, no a tutaj sąsiad ma uprawę. Jak to jest? Nie dość, że uprawy, to jeszcze ogrodzenia są poniszczone! Ooo, nie pozdrawiam chamów" - powiedział mocno zdenerwowany Sędrowski. 

Rolnik szuka żony: Fani wspierają Łukasza Sędrowskiego

Były uczestnik "Rolnika" może na szczęście liczyć na wsparcie swoich fanów, które wyrazili w komentarzach. Niektórzy z nich uważają, że ktoś specjalnie niszczy mu jego pole.

"Tak sobie myślę, że to ktoś z bliskiej Twojej okolicy robi Ci po górkę. Zazdrość, nienawiść w Polakach w ostatnich latach „kipi”. Poza tym jesteśmy narodem, który nie życzy sąsiadowi dobrze, więc raczej rozglądaj się w okolicy, bo tam chyba czyha „menda”, który to robi. Trzymaj się i nie daj się” - piszą fani.  Wcześniej Łukasz Sędrowski podejrzewał, że zniszczone pole jest zasługą kierowców quadów.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW