Zamknij

Rolnik szuka żony: Magda Bator pochwaliła się synkiem. Marcel ma już trzy miesiące [FOTO]

11.08.2021 11:01
Magda Bator z "Rolnik szuka żony 7:
fot. materiały prasowe TVP

Magda Bator z "Rolnik szuka żony 7" urodziła syna. Ojcem został Jakub, którego rolniczka poznała dzięki programowi. Mały Marcel jest już na świecie trzy miesiące. Magda pochwaliła się nim na Instagramie. 

Magda Bator wzięła udział w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" po tym, jak przez zdradę męża szybko zakończyło się jej małżeństwo. 27-latka z Wielkopolski uznała, że jest gotowa na nową miłość. W programie nie ukrywała, że interesują ją wyłącznie mężczyźni chętni do założenia rodzin. Zainteresowanych nie brakowało - Magda otrzymała rekordową liczbę listów, ale zaproszeni na gospodarstwo kandydaci nie spełnili jej oczekiwań. Niepocieszona rolniczka ponownie przejrzała korespondencję i wówczas wpadł jej w oko Jakub. 

Po pierwszym spotkaniu sprawy potoczyły się lawinowo. Magda i Kuba zostali parą i już w finale programu zapewniali, że mają co do siebie poważne plany. Po paru miesiącach Kuba podarował Magdzie pierścionek zaręczynowy. Wkrótce okazało się, że Magda jest w ciąży i to już całkiem widocznej. 23 marca rolniczka pochwaliła się romantyczną sesją ciążową, a pod koniec maja opublikował zdjęcie małej rączki, potwierdzając tym samym, że dziecko jest już na świecie. 

Rolnik szuka żony: Magda Bator pokazała synka

Magda i Jakub powitali na świecie syna Marcela. Dumni rodzice już pochwalili się chłopczykiem w social mediach. Magda udostępniła m.in. uroczą sesję w zbożu, a także zareklamowała model wózka, w którym wozi syna. Teraz gwiazda "Rolnika" pokazała, jak jej synek wygląda trzy miesiące po narodzinach. 

Czas tak szybko leci - podpisała fotkę z Marcelkiem. 

Fanki nie mogły się nadziwić, że chłopiec jest już taki duży. Magda również zebrała sporo komplementów od obserwatorek, które stwierdziły, że macierzyństwo wyraźnie jej służy. 

Przypomnijmy, że oprócz Magdy Bator mamami w tym roku zostały także Natalia Niemiec i Wioletta Boćwińska z szóstej edycji "Rolnika". Ponadto 16 lipca na świat przyszedł drugi syn Agnieszki i Roberta Filochowskich. 

Marta Manowska zachwyca sylwetką w bikini. Zmiana po 90 dniach ćwiczeń jest ogromna! [FOTO]