Zamknij

Rolnik szuka żony: Magda Bator urodziła synka. Pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem [FOTO]

01.06.2021 12:54
Magda Bator z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Magda Bator z "Rolnik szuka żony 7" przed paroma tygodniami urodziła syna. Rolniczka oficjalnie potwierdziła szczęśliwe rozwiązanie na swoim profilu i opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka. Jak ma na imię synek Magdy? 

Magda Bator z 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" została mamą. Radosną informację przekazano w maju na oficjalnym profilu programu. W końcu rolniczka osobiście pochwaliła się dzieckiem na Instagramie. Magda Bator i jej narzeczony Jakub powitali na świecie syna. Malec został oficjalnie przedstawiony fanom. Już wiadomo, jakie imię wybrali dla niego rodzice. 

Przypomnijmy, że ciąża Magdy z "Rolnika" była nie lada zaskoczeniem. 27-letnia Wielkopolanka poznała Kubę w programie po tym jak odprawiła wszystkich kandydatów i ponownie przejrzała listy. Jak opowiadała potem Marcie Manowskiej, zaiskrzyło od razu i już po pierwszych spotkaniach oboje byli zdecydowani na poważny związek. Po paru miesiącach Kuba oświadczył się Magdzie. Co ciekawe, już w grudniu widzowie dostrzegli u rolniczki zaokrąglony brzuszek. Jak się później okazało, Magda faktycznie była w ciąży. 23 marca na jej profilu pojawiły się zdjęcia z romantycznej sesji z Kubą, oficjalnie potwierdzające jej błogosławiony stan. 

Rolnik szuka żony: Magda Bator pokazała pierwsze zdjęcie dziecka 

Magda Bator w końcu osobiście potwierdziła, że jej synek jest już na świecie. Rolniczka zamieściła pierwsze zdjęcie chłopca na Instagramie i zdradziła, że otrzymał on imię Marcel. 

Marcel, Marcelek jest z nami. Mamy go. Czułość. Oddanie - napisała pod fotografią małych rączek. 

W komentarzach posypały się gratulacje i życzenia dla rodziców. Przypomnijmy, że w tym roku mamami zostały także inne uczestniczki "Rolnika". Natalia Niemiec i Wioleta Boćwińska z szóstej edycji powitały na świecie synów. 

Rolnik szuka żony: Józef znalazł miłość za granicą! Gorzkie słowa seniora o Polkach