Zamknij

Rolnik szuka żony: Magda pod ostrzałem. "Zdesperowana. Chce coś udowodnić byłemu"

15.09.2020 12:55
Magda z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Magda z "Rolnik szuka żony 7" otrzymała rekordową liczbę listów. Rolniczka, która ma za sobą nieudane małżeństwo, wyznała, że jeśli uda jej się znaleźć odpowiedniego kandydata, będzie chciała prędko zalegalizować związek. Widzowie twierdzą, że zachowanie Magdy trąci desperacją. 

Pierwszy odcinek programu "Rolnik szuka żony 7" wzbudził olbrzymie emocje wśród widzów. Marta Manowska odwiedziła uczestników w ich gospodarstwach, by wręczyć im pudełka z listami od wielbicieli. Podczas przeglądania korespondencji widzowie mielimy okazję poznać preferencje uczestników odnośnie ich wymarzonych kandydatek i kandydatów. Niektórzy okazali się bardzo wybredni. 29-letni Dawid z Wielkopolski wyraźnie kierował się przy wyborze walorami fizycznymi, z kolei 66-letni Józef skrupulatnie dbał o to, by na jego kupce znalazły się jak najmłodsze kobiety. Starszym nie szczędził uszczypliwych komentarzy. - Mógłbyś być trochę milszy - zganiła rolnika Marta Manowska. 

Najwięcej listów ze wszystkich otrzymała Magda. 26-letnia Wielkopolanka, która razem z rodzicami i bratem prowadzi gospodarstwo, jest jedyną rolniczką biorącą udział w 7. edycji "Rolnik szuka żony". Poza pracą na roli Magda zajmuje się doklejaniem rzęs i paznokci. W pilotażowym odcinku wyznała, że ma za sobą nieudane małżeństwo. Została zdradzona, a wszystko wyszło na jaw pół roku po ślubie. 

Najgorsze dla kobiety jest poczucie, że jest się kimś drugim. To było najgorsze do wyleczenia, myśl: dlaczego ja? Czego mi brakuje? - mówiła w pilocie "Rolnika" Magda. 

Uczestniczka postarała się o unieważnienie ślubu kościelnego. Udało jej się przerobić traumę i uwolnić od bolesnych wspomnień. Obecnie czuje się w pełni gotowa na nowy związek.

Najgorzej było otworzyć się po tym wszystkim i zaufać, ale myślę, że teraz już bym potrafiła. Czuję, że ten czas jest teraz dla mnie. Chcę zbudować swoją rodzinę - zapewniła w wielkanocnym odcinku Martę Manowską. 

Rolnik szuka żony 7: Magda skrytykowana za parcie na ślub 

Widzowie oglądający niedzielny odcinek "Rolnika" nie są jednak przekonani, czy Magda faktycznie dojrzała do nowego związku. Internauci zwrócili uwagę, że sympatryczna rolniczka z Wielkopolski odczuwa przemożną potrzebę znalezienie kandydata na męża i prędkiego założenia rodziny. Świadczyć o tym miała jej wypowiedź, że chciałaby się zaręczyć już w nadchodzące święta. Internauci są zdania, że 26-latka sama pakuje się w kłopoty. 

Fajna dziewczyna, ale mam wrażenie, że niegotowa na kolejny związek po tym co przeszła. Strasznie ciśnie na zaręczyny i ślub. Jak wiadomo, presja prawie nigdy nie prowadzi do szczęścia. Oby się nie rzuciła w związek z byle kim i potem znowu nie cierpiała - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Najbardziej śmiać mi się z niej chciało, że już za rok ślub, dzieci.

Fajna, ale widać mega zdesperowana. Serio na święta już zaręczyny? Obawiam się, że chce coś udowodnić byłemu...

Oby mądrze wybrała. Na razie chce za wszelką cenę rzucić się w związek. 

Odcinki kręcone były w kwietniu, nie widzę problemu, żeby na święta się zaręczyła. Ludzie po 10 latach biorą ślub, a po roku biorą rozwód - próbowały bronić Magdę internautki. 

Będziecie kibicować Magdzie? 

Posłuchaj podcastu