Zamknij

Rolnik szuka żony: Małgorzata Borysiewicz wybrała już imię dla drugiego dziecka

12.06.2020 12:10
Rolnik szuka żony: Małgorzata Borysiewicz wybrała już imię dla drugie dziecka. Jak nazwie pociechę?
fot. Instagram.com/ Małgorzata Borysewicz

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" spodziewa się drugiego dziecka. Rolniczka nie zna jeszcze płci dziecka, ale zdradziła, jakie imiona podobają się jej dla chłopca i dziewczynki. Jak nawie maluszka?

Rolnik szuka żony: Małgorzata Borysewicz w drugiej ciąży. Zdradziła, jak nazwie swoją pociechę

Małgorzata Borysewicz niedawno ogłosiła, że razem z mężem Pawłem spodziewają się drugiego dziecka. Rolniczka nie zna co prawda jeszcze płci maluszka, jednak podzieliła się z fanami imionami, które się jej najbardziej podobają. Idealne imiona dla chłopca to według Małgosi Tymoteusz i Julian, z kolei dla dziewczynki najbardziej podobają się jej imiona takie jak Stefania i Marysia.

Małgosia i Paweł Borysewiczowie są już rodzicami 15-miesięcznego Rysia.  Uczestniczka "Rolnika" chętnie zamieszcza rodzinne kadry na swoim profilu, a na Insta Stories chwali się rosnącym brzuszkiem. Małgosia i Paweł są zgranym  duetem, o czym często piszą w swoich mediach społecznościowych. 26 maja, Małgorzata Borysiewicz pochwaliła się na Instagramie, że już po raz drugi zostanie mamą. "Przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! " - pisała  uczestniczka "Rolnika".

Rolnik szuka żony: Pary, które doczekały się dzieci

W programie "Rolnik szuka żony" dzieci doczekali się m.in. Ania i Grzegorz Bardowscy oraz Agnieszka i Robert Filochowscy. Program "Rolnik szuka żony" wróci na antenę TVP już jesienią. Show po raz kolejny poprowadzi Marta Manowska.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl