Zamknij

Rolnik szuka żony: Małgorzata zalana łzami. Jej syn wyfruwa z gniazda? [FOTO]

Maciej Friedrich
12.05.2020 11:14
Rolnik szuka żony: Małgorzata zalana łzami. Jej syn wyfruwa z gniazda? [FOTO]
fot. Instagram:@rolnikwszpilkach

Małgorzata Borysewicz, jedna z gwiazd 4. edycji "Rolnik szuka żony", nie kryła wzruszenia. Jej ukochany synek nie będzie więcej spał z rodzicami. W mediach społecznościowych opublikowała wzruszający wpis, w którym zdradza, jak przeżywa to jako matka.

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych randkowych programów. W 2019 roku mogliśmy oglądać już 6. edycję show, którego gospodynią jest Marta Manowska. Widzowie TVP w każdej edycji mają swoich faworytów, których losy z zaciekawieniem śledzą nawet po finałowym odcinku. Z pewnością należą do nich Małgorzata Borysewicz i jej mąż Paweł, którzy popularność zawdzięczają udziałowi w 4. edycji.

Małgorzata jest bardzo popularna na Instagramie, jej profil "Rolnik w szpilkach" obserwuje już ponad 136 tysięcy użytkowników. Borysewicz w marcu 2019 roku została mamą małego Rysia. Bardzo chętnie dzieli się z fanami rodzinnymi fotografiami i nie kryje radości z macierzyństwa. Na jednym z najnowszych zdjęć na jej twarzy można dostrzec łzy wzruszenia. Być może jej ukochana pociecha dorasta szybciej, niż chciałaby tego mama.

Rolnik szuka żony: Martyna Szakiewicz przeżyła dramat w trzeciej ciąży. Podejrzewano, że urodzi chore dziecko

Rolnik szuka żony: Małgorzata Borysewicz wzruszona dorastaniem syna

Dla zakochanej w synku Małgorzaty nawet krótka rozłąka z synem to sprawa trudna. Tymczasem Rysio szybko dorasta i nadszedł czas, by opuścił sypialnię rodziców i zamieszkał we własnym pokoiku. Borysewicz nie ukrywa, że jako matka mocno to przeżywa.

- Jakimi jesteśmy rodzicami ? Ohoho to się wypadałoby zapytać syna naszego synka (pewnie coś by powiedział, niekoniecznie na ten temat) kilka słów o pokoju dziecięcym, który od wczoraj ma znów łóżeczko i śpi w nim nasz bohater, który opuścił sypialnię. Jakie to przeżycie dla Mamy, o się poryczałam - relacjonuje.

Gwiazda "Rolnika" zdradziła także, jak z mężem umeblowali pokoik dla syna i co ich zdaniem musi się znaleźć w dziecięcym pokoiku.

- Przestrzeń na przewijak, zabawki i szafę (na początku idealny ład, a potem to różnie (...) Fotel został, kimać rodzic będzie i tak na dywanie. A wszystkie bajery, które pewnie najbardziej podobają się nam, niech służą Synowi! To po części też spełnianie naszych marzeń, czyż nie tak ? Okno z widokiem na niebo, samochody, maty, plac zabaw! A rodzicami jesteśmy zgodnymi i raczej uśmiechniętymi i staramy się być w podejmowaniu decyzji - podsumowała.

Pod postem Małgorzaty zaroiło się od pozytywnych komentarzy, rodzice chętnie dzielili się także swoimi pomysłami na aranżację pokoju dla dziecka.

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF