Zamknij

Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży. Pochwaliła się brzuszkiem [FOTO]

Maciej Friedrich
26.05.2020 13:47
Małgorzata Borysewicz jest w drugiej ciąży
fot. Instagram:@rolnikwszpilkach

Małgosia Borysewicz, jedna z najpopularniejszych uczestniczek "Rolnik szuka żony", jest w drugiej ciąży. Radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie pokazała urocze zdjęcia z ciążowym brzuszkiem.

"Rolnik szuka żony" okazał się prawdziwym sukcesem. Gdy pojawiła się pierwsza edycja randkowego show, którego bohaterami byli rolnicy chcący odnaleźć prawdziwą miłość, nie szczędzono uszczypliwych komentarzy. Tymczasem program cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, a wielu uczestników zyskało niemałą popularność. Fani śledzą życie prywatne swoich ulubieńców nawet po zakończeniu finałowego odcinka.

Bez wątpienia jedną z najpopularniejszych kobiet znanych z "Rolnika" jest Małgorzata Borysewicz. W programie poznała Pawła, z którym połączyło ją prawdziwe uczucie. Zakochani są najlepszym przykładem na to, że w programie można odnaleźć miłość. Małgosia i Paweł wzięli ślub i są szczęśliwymi rodzicami synka Ryszarda. Okazuje się, że ich rodzina ponownie się powiększy, o czym Borysewicz poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Rolnik szuka żony: Natalia wstawiła do mieszkania wielki basen. Fani w szoku: "Zalejesz sąsiadów" [FOTO]

Rolnik szuka żony: Małgorzata Borysewicz po raz drugi zostanie mamą

Na profilu Małgorzaty Borysewicz pojawił się post, w którym była uczestniczka "Rolnik szuka żony" nawiązała do Dnia Mamy. Przy okazji przekazała fanom radosną wiadomość. Razem z mężem nie mogą doczekać się drugiego dziecka. Małgosia pochwaliła się zdjęciami, na których widać wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuszek.

- Dziś dzień Mam, moje święto jakby nie było. To też dzień, gdy swojej mamie chcę powiedzieć: dziękuję za wszystko. Dziękuję też Wam, że trzymaliście kciuki, przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo mama. Zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie! - napisała szczęśliwa mama.

Oczywiście pod postem Małgosi zaroiło się od komentarzy z gratulacjami, do których dołączamy.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF