Zamknij

Rolnik szuka żony: Gosia Borysewicz urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka [FOTO]

19.10.2020 10:30
Małgorzata i Paweł Borysewiczowie z "Rolnik szuka żony 4"
fot. Instagram:@rolnikwszpilkach

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony 4" urodziła drugie dziecko. Uczestniczka randkowego show TVP opublikowała zdjęcie na Instagramie i zdradziła płeć oraz imię swojej pociechy. 

Małgorzata Borysewicz wzięła udział w 4. edycji "Rolnik szuka żony". W programie prowadzonym przez Martę Manowską poznała Pawła Borysewicza, z którym połączyło ją prawdziwe uczucie. We wrześniu 2018 roku odbył się ich ślub. Małgosia była wówczas w ciąży i wkrótce urodziła syna Ryszarda. W maju tego roku okazało się, że para rolników spodziewa się kolejnego dziecka. W Dniu Matki Małgosia Borysewicz pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie

Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko chętnie dzieli się rodzinnym szczęściem, ale także żywo dyskutuje ze swoimi obserwatorami. Żona Pawła nie ukrywa, że lubi wyglądać kobieco, choć na co dzień pracuje w gospodarstwie. Bywa, że taką postawą naraża się na negatywne opinie. W jednym z postów Borysewicz skrytykowała matki, które nie dbają o wygląd, co wywołało dyskusję. 

Rolnik szuka żony: Jessica Miemiec przeszła metamorfozę. Co dzisiaj porabia? [FOTO]

Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz urodziła córkę. Jakie imię wybrała? 

Małgorzata i Paweł Borysewiczowie zostali rodzicami po raz drugi. W weekend Gosia przekazała radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama. Rolniczka wstawiła pierwsze zdjęcie dziecka i wyznała, że urodziła już trzy tygodnie temu. Na świecie pojawiła się córka o uroczym imieniu Blanka

Cześć, jestem Blanka. Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz drugi. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się, że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi, bo jest cała, zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie. To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem. Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko! A Wam przesyłam buziaki za wsparcie. Powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili. Paweł daliśmy radę. Nasza księżniczka.- napisała uradowana Gosia.