Zamknij

Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz zdradziła płeć dziecka. Chłopiec, czy dziewczynka?

17.07.2020 18:43
Rolnik szuka żony: Małgosia Borysiewicz zdradziła płeć dziecka. Chłopiec, czy dziewczynka?
fot. Instagram.com. Małgorzata Borysewicz

Małgorzata Borysewicz "Rolnik szuka żony" jest w drugiej ciąży. Gwiazda "Rolnika", która jest już mamą synka Rysia, zdradziła płeć drugiej pociechy. Chłopiec, czy dziewczynka?

Rolnik szuka Żony: Małgosia zdradziła płeć drugiego dziecka

Małgorzata i Paweł Borysewiczowie niebawem zostaną rodzicami drugiej pociechy. Małżeństwo z niecierpliwością oczekuje pojawienia się nowego członka rodziny na świecie. Ukochana rolnika zdecydowała się zdradzić płeć dziecka. Zrobiła to, składając życzenia urodzinowe swojemu ukochanemu.

"100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki ❤️❤️❤️❤️❤️ Bo z tych optymistycznych wydarzeń cieszymy się najbardziej.To dla nas najcenniejsze! Ten rok będzie cudowny!"  - brzmi fragment wpisu Małgosi Borysiewicz. Pod postem posypało się mnóstwo gratulacji dla pary. "Wszystkiego najlepszego i gratuluję córeczki", "to córeczka jednak. Super, będzie parka", "gratuluję córeczki" - piszą fani.

Małgosia i Paweł: Miłość na planie "Rolnik szuka żony"

Małgosia i Paweł poznali się na planie 4. edycji "Rolnik szuka żony". Po programie wzięli szybko ślub i równie szybko doczekali się synka Rysia. Pod koniec maja Małgosia ogłosiła na swoim Instagramie, że razem z Pawłem spodziewają się drugiego dziecka. W "Rolnik szuka żony" szczęście uśmiechnęło się do kilku par:  Rodziny założyli m.in. Agnieszka i Robert Filochowscy oraz Ania i Grzegorz Bardowscy.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl