Zamknij

Rolnik szuka żony: Małgosia Płaza bardzo schudła. Pochwaliła się efektami metamorfozy [FOTO]

07.09.2020 12:24
Małgosia Płaza
fot. Instagram.com/ Małgorzata Płaza

Małgorzata Płaza, którą fani "Rolnik szuka żony" kojarzą z 5. edycji programu, sporo schudła. Efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. W rozmowie z serwisem Plotek.pl uczestniczka "Rolnika" zdradziła, w jaki sposób udało się jej schudnąć.

Małgorzata Płaza z 5. edycji "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Uczestniczka "Rolnika" zrzuciła kilka dodatkowych kilogramów i zapowiedziała, że to nie koniec zmian. Małgorzata aktywnie prowadzi swój Instagram, na którym m.in. opowiada o swoim wyzwaniu.

Bohaterka "Rolnika" sama o sobie pisze, że prywatnie jest pasjonatką przyrody i wiejskiego życia. Aby zrzucić nadprogramowe kilogramy, Małgosia postawiła na zdrowe odżywianie i "slow life". Na Instagramie zdradziła, że chce schudnąć 15 kilogramów w 180 dni.

Rolnik szuka żony: Małgosia Płaza przeszła metamorfozę. Bohaterka "Rolnika" sporo schudła

Uczestniczka "Rolnika" w rozmowie z serwisem Plotek.pl zdradziła, że udało się jej schudnąć już 8 kilogramów.

"To dopiero początek, a już schudłam 8 kilogramów. W sumie wyszło to spontanicznie. Byłam w lipcu na wakacjach nad morzem i miałam dużo czasu na rozmyślanie. Zmagam się z kompleksami na punkcie mojego brzucha od momentu, gdy urodziłam córkę" - powiedziała.

Małgosia zdradziła też, że schudła dzięki własnej metodzie odżywiania, czyli powolnym zmienianiu swoich nawyków.

"Mam za sobą wiele nieudanych prób odchudzania, dlatego postanowiłam opracować swoje autorskie "odżywianie intuicyjne" - czyli nie dieta, ale powolne zmienianie swoich nawyków żywieniowych. Do stosowania na co dzień. U każdego. Jedząc świadomie i zdrowo, przywracamy równowagę w organizmie" - powiedziała Małgosia Płaza w rozmowie z Plotkiem.

Bohaterka "Rolnika" oprócz odpowiedniego odżywiania dba też o to, aby regularnie ćwiczyć.

"Jeśli chodzi o aktywności, to codzienna gimnastyka i spacery po lesie, ale przede wszystkim zdrowe i świadome odżywianie" - powiedziała.

Małgosia Płaza brała udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony". W programie spodobał się jej Jan - najstarszy rolnik w 5. edycji. Małgosia nie znalazła co prawda miłości w programie. Po zakończeniu formatu skupiła się na sobie i własnym rozwoju.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl