Zamknij

Rolnik szuka żony: Małgosia i Paweł świętują drugą rocznicę ślubu. Pokazali piękne zdjęcie [FOTO]

29.09.2020 12:25
Małgosia Borysewicz
fot. Instagram.com/ Małgorzata Borysewicz

Małgosia i Paweł Borysewiczowie to jedna z najbardziej zgranych par, które utworzyły się w "Rolnik szuka żony". Małżeństwo świętuje właśnie 2. rocznicę ślubu. Z tej okazji rolniczka pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z sesji ślubnej. Fotografię okrasiła pięknymi słowami.

Małgosia i Paweł Borysewiczowie poznali się na planie 4. edycji "Rolnik szuka żony". Para po programie wzięła ślub, a następnie doczekała się synka Rysia. W drodze jest kolejne dziecko zakochanych, na które Małgosia i Paweł czekają z niecierpliwością. Para świętuje właśnie 2. rocznicę ślubu. Z tej okazji Małgosia opublikowała archiwalne zdjęcie ze ślubnej sesji zdjęciowej. Fotografię okrasiła pięknymi słowami.

"Małżeństwo - jedność, siła, wsparcie w każdej sytuacji! 2 lata. Ten weekend w Zakopanem pokazał nam, jak bardzo możemy liczyć na siebie, a to, że jesteśmy mężem i żoną, rodziną, która zawsze jest razem- nie jedno przetrwa. Najpiękniejsze słowa, które ostatnio usłyszałam: mimo wszystkich warunków - jesteśmy po to, by Was łączyć, nie dzielić, bo jesteście rodziną. 28.09.2019 roku" - napisała Małgosia. Z okazji 2. rocznicy ślubu nie zabrakło gratulacji oraz pięknych życzeń od internautów.

Rolnik szuka żony: Widzowie oburzeni zachowaniem Józefa: "Ten gość jest obrzydliwy" 

Rolnik szuka żony: Małgosia i Paweł świętują 2. rocznicę ślubu. Rolniczka pokazała archiwalne zdjęcie z sesji ślubnej

Małgosia i Paweł Borysewiczowie to jedna z kilku par, która znalazła miłość po programie "Rolnik szuka żony". Po programie ślub wzięli również Agnieszka i Robert Filochowscy oraz Ania i Grzegorz Bardowscy. Z kolei w 6. edycji programu miłość znaleźli Ilona i Adrian, którzy niedawno zamieszkali ze sobą. 

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl