Zamknij

Rolnik szuka żony: Małgosia skrytykowana za zdjęcie z wesela. Gwiazda odpowiedziała

04.08.2020 10:12
Małgosia Borysewicz
fot. Instagram.com/ Rolnik w szpilkach

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" chętnie dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami na Instagramie. Ostatnio pokazała, jak razem z mężem Pawłem bawili się na weselu. Fanom nie spodobały się stylizacje Małgosi i Pawła. Gwiazda "Rolnika" nie pozostała dłużna złośliwym internautom i postanowiła odpowiedzieć na hejt.

Rolnik szuka żony: Małgosia i Paweł skrytykowani za weselne stylizacje. Małgosia odpowiedziała hejterom

Małgosia Borysewicz lubi pokazywać swoje życie na Instagramie. Gwiazda "Rolnika" tym razem opublikowała fotografię z wesela sąsiadki, na którym bawiła się oczywiście w towarzystwie ukochanego męża - Pawła. Zdjęcie w weselnych stylizacjach byłych uczestników "Rolnika" spotkało się z krytyką ze strony internautów. Jedna z internautek stwierdziła, że Małgosia ma zbyt mocny makijaż, a Paweł ubrał za małe spodnie.

"Jak dla mnie wyglądacie bardzo niekorzystnie. Małgosiu, ten makijaż postarza cię o 10 lat, a sukienka jest okropna. Nie pasuje do ciebie. A Paweł, hmm. Jeśli lubi taki styl, to jego sprawa, ale jak dla mnie spodnie są fatalne. Ale najważniejsze, że dobrze się bawiliście" - napisała jedna z fanek, "mężusia spodnie to chyba za małe" - dodała inna. Małgosia postanowiła odpowiedzieć czepialskim fankom.

"Wiem, ile mam lat. Wiem, co mi pasuje. Mój mąż chodzi w tym, co mu odpowiada. Tobie się podobać nie musi. Na temat twojego wyglądu w ciąży wypowiadać się nie będę ze względu na tolerancję, chyba masz z tym problem" - zwróciła się Małgosia do złośliwej internautki.

Małgosia i Paweł Borysewiczowie: Miłość na planie "Rolnik szuka żony"

Paweł i Małgosia poznali się na planie 4. edycji "Rolnik szuka żony". Para po programie szybko wzięła ślub i doczekała się syna Rysia. 26 maja 2020 roku Małgosia ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl